Cena:

HTC U 11: aplikace vás naučí, jak telefon správně mačkat

Společnost HTC už zítra představí svůj řadový vlajkový smartphone nazvaný U 11. Největší novinkou telefonu bude nový způsob ovládání nazvaný Edge Sense, kdy uživatel bude tisknout strany zařízení citlivé na dotyk, přičemž v systému bude pro tento způsob ovládání přizpůsobeno několik funkcí.

htc-u-11

Ovládat telefon mačkáním nebylo dosud zvyklé a HTC nás bude chtít novým způsobům naučit. Proto bude v HTC U 11 připravena speciální aplikace nazvaná Edge Sense, která uživatele novým způsobem ovládání provede a naučí jej různá gesta, která poté využije v systému a jeho aplikacích, např. ve fotoaparátu, při psaní SMS nebo k vyvolání funkce Google Assistant.

Aplikace se na nějaký okamžik objevila v Google Play, HTC ji ale stáhlo. Po oficiálním představení telefonu se ale zcela určitě zase objeví na své místě.Nepřehlédněte

HTC U 11 na zastávce v benchmarku: vyrovná se těm nejlepším

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.