Domů » Články » HTC představuje svá zařízení – TyTN a MTeoR, Qtek končí…

HTC představuje svá zařízení – TyTN a MTeoR, Qtek končí…

HTC TyTNNejvětší výrobce Windows Mobile zařízení, tajwanská společnost HTC, dnes na trh oficiálně uvedla PocketPC HTC TyTN a Smartphone HTC MTeoR. Že se vám na tom zdá něco divného? Vždyť HTC se stará pouze o výrobu zařízení, nikoliv o samotnou distribuci, avšak od dnešního dne je všechno jinak.

Pod krkolomným označením TyTN a MTeoR se ukrývají nám již dobře známá zařízení HTC Hermes a HTC Breeze. Dříve HTC vyrobila zařízení a to bylo díky několika distributorům ve světě známo hned pod několika názvy. I nadále se o distribuci budou starat společnosti (resp. operátoři) jako T-Mobile, Vodafone nebo O2. Avšak s jejich vlastní distribuční společností Qtek HTC končí a od dnešního dne se budete setkávat přímo s modely pod jménem HTC.

Podívejte se na oficiální stránky HTC – PPC HTC TyTN a Smartphone HTC MTeoR. Obě dvě zařízení se na trhu objeví pod záštitou HTC na konci července.

Oficiální fotografie
1

2

Zdroje: Modaco, PPCthoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. ta cena zatim nikde neni oficialni, ale pokud budu vychazet z nabidky nemeckeho operatora O2 tak v prepoctu na nase to bude az kolem 20000,- coz je opravdu hodne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).