HTC představuje svá zařízení – TyTN a MTeoR, Qtek končí…

HTC TyTNNejvětší výrobce Windows Mobile zařízení, tajwanská společnost HTC, dnes na trh oficiálně uvedla PocketPC HTC TyTN a Smartphone HTC MTeoR. Že se vám na tom zdá něco divného? Vždyť HTC se stará pouze o výrobu zařízení, nikoliv o samotnou distribuci, avšak od dnešního dne je všechno jinak.

Pod krkolomným označením TyTN a MTeoR se ukrývají nám již dobře známá zařízení HTC Hermes a HTC Breeze. Dříve HTC vyrobila zařízení a to bylo díky několika distributorům ve světě známo hned pod několika názvy. I nadále se o distribuci budou starat společnosti (resp. operátoři) jako T-Mobile, Vodafone nebo O2. Avšak s jejich vlastní distribuční společností Qtek HTC končí a od dnešního dne se budete setkávat přímo s modely pod jménem HTC.

Podívejte se na oficiální stránky HTC – PPC HTC TyTN a Smartphone HTC MTeoR. Obě dvě zařízení se na trhu objeví pod záštitou HTC na konci července.

Oficiální fotografie
1

2

Zdroje: Modaco, PPCthoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku