Sledujte nás na YouTube

HTC pracuje na nástupci modelu J Butterfly, odhalení se dočkáme brzy

Přestože se HTC J Butterfly nakonec nikdy oficiálně nedostalo do Evropy, jednalo se v říjnu roku 2012 o velmi zajímavé zařízení, jelikož pětipalcový displej s fullHD rozlišením tehdy nenabízel téměř nikdo. Dnes je situace samozřejmě odlišná, HTC se však nevzdává a pracuje na nástupci tohoto modelu, který by mohl nabídnout ještě o něco větší displej a pochopitelně také další vylepšení v oblasti hardwaru.

Původní jméno Butterfly novinka ponese i nadále, jelikož výrobce zkrátka nevidí důvod ho měnit. Odhalení bychom se měli dočkat poměrně brzy, mnoho dalších informací však bohužel není známo a tak prozatím nezbývá než čekat. Spolu s tím také doufejme, že stranou tentokrát nezůstane ani evropský trh, i když zde by si HTC touto novinkou mohlo konkurovat chystanému HTC One, který v redakci aktuálně testujeme a už brzy se můžete těšit na recenzi.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

6 komentářů

 1. bkf1 (neregistrovaný)

  “Motylek” mel slot na karty… predpokladam, ze evropsky model ho ale SAMOZREJME mit nebude :D

 2. Tony (neregistrovaný)

  ak by ho spravili 5,5 palcový tak to nebude konkurencia pre One práveže naopak, môže privolať niekoľko majiteľov Note 2.

 3. TomasNM (neregistrovaný)

  O tom pochybujem. 95% ludi podla mna ma Note hlavne kvoli stylusu.

 4. Karel (neregistrovaný)

  Doufam ze ho vydaji nechci jit to ty plastatovyho nota III….

 5. senky (neregistrovaný)

  pretože životnosť top modelu nemože byť viac ako 2 mesiace.

  teda podla HTC

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *