HTC pracuje na nástupci modelu J Butterfly, odhalení se dočkáme brzy

Přestože se HTC J Butterfly nakonec nikdy oficiálně nedostalo do Evropy, jednalo se v říjnu roku 2012 o velmi zajímavé zařízení, jelikož pětipalcový displej s fullHD rozlišením tehdy nenabízel téměř nikdo. Dnes je situace samozřejmě odlišná, HTC se však nevzdává a pracuje na nástupci tohoto modelu, který by mohl nabídnout ještě o něco větší displej a pochopitelně také další vylepšení v oblasti hardwaru.

Původní jméno Butterfly novinka ponese i nadále, jelikož výrobce zkrátka nevidí důvod ho měnit. Odhalení bychom se měli dočkat poměrně brzy, mnoho dalších informací však bohužel není známo a tak prozatím nezbývá než čekat. Spolu s tím také doufejme, že stranou tentokrát nezůstane ani evropský trh, i když zde by si HTC touto novinkou mohlo konkurovat chystanému HTC One, který v redakci aktuálně testujeme a už brzy se můžete těšit na recenzi.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku