Domů » Bleskovky » HTC pracuje na nástupci modelu J Butterfly, odhalení se dočkáme brzy

HTC pracuje na nástupci modelu J Butterfly, odhalení se dočkáme brzy

Přestože se HTC J Butterfly nakonec nikdy oficiálně nedostalo do Evropy, jednalo se v říjnu roku 2012 o velmi zajímavé zařízení, jelikož pětipalcový displej s fullHD rozlišením tehdy nenabízel téměř nikdo. Dnes je situace samozřejmě odlišná, HTC se však nevzdává a pracuje na nástupci tohoto modelu, který by mohl nabídnout ještě o něco větší displej a pochopitelně také další vylepšení v oblasti hardwaru.

Původní jméno Butterfly novinka ponese i nadále, jelikož výrobce zkrátka nevidí důvod ho měnit. Odhalení bychom se měli dočkat poměrně brzy, mnoho dalších informací však bohužel není známo a tak prozatím nezbývá než čekat. Spolu s tím také doufejme, že stranou tentokrát nezůstane ani evropský trh, i když zde by si HTC touto novinkou mohlo konkurovat chystanému HTC One, který v redakci aktuálně testujeme a už brzy se můžete těšit na recenzi.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

 1. „Motylek“ mel slot na karty… predpokladam, ze evropsky model ho ale SAMOZREJME mit nebude :D

 2. Tony (neregistrovaný)

  ak by ho spravili 5,5 palcový tak to nebude konkurencia pre One práveže naopak, môže privolať niekoľko majiteľov Note 2.

 3. O tom pochybujem. 95% ludi podla mna ma Note hlavne kvoli stylusu.

  • Tony (neregistrovaný)

   To je moc vysoké %, veľa ľudí si ho kúpilo aj preto lebo má veľký displej.

 4. Karel (neregistrovaný)

  Doufam ze ho vydaji nechci jit to ty plastatovyho nota III….

 5. senky (neregistrovaný)

  pretože životnosť top modelu nemože byť viac ako 2 mesiace.

  teda podla HTC

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).