Domů » Bleskovky » HTC oznámilo cenu a dostupnost VR headsetu Vive Pro, původní Vive zlevní

HTC oznámilo cenu a dostupnost VR headsetu Vive Pro, původní Vive zlevní

Společností, které se zabývají headsety pro virtuální realitu, není mnoho. Jedním z etablovaných výrobců je také tchajwanské HTC, které se chystá na český trh uvést VR headset Vive Pro. Ten se pyšní duálními OLED displeji s rozlišením 2880 x 1600 pixelů, integrovanými Hi-Res sluchátky nebo vylepšenými výstelkami, aby bylo delší nošení pohodlnější. U nás se začne HTC Vive Pro prodávat 5. dubna za cenu 22 299 Kč.

Pokud si Vive Pro zakoupíte do 3. června, dostanete navíc půlroční předplatné v obchodě Viveport. V něm si budete moci vybrat z více než 400 titulů každý měsíc 5 zážitků, které vám Vive Pro zprostředkují. V souvislosti s uvedením Vive Pro zlevňuje HTC také svůj stávající model Vive na cenu 15 199 Kč, což je jistě zajímavá cena za plnohodnotnou virtuální realitu.

„Nová cena setu HTC Vive je dalším krokem v naší snaze o co nejširší přijetí virtuální reality a podporu vývojářů. Fanoušci virtuální reality ještě nikdy neměli lepší příležitost pro pořízení nejkomplexnější ho VR systému na trhu, “ řekl Pau Brown, generální ředitel HTC Vive pro Evropu. „HTC Vive Pro představuje vrchol dnešního VR, který nadšencům i profesionálům přináší výrazně vyšší rozlišení obrazu, detailnější zvuk a vylepšenou ergonomii,“ dodal Brown na adresu Vive Pro.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments