Domů » Bleskovky » HTC One X dostává drobnou systémovou aktualizaci

HTC One X dostává drobnou systémovou aktualizaci

Společnost HTC uvolnila další drobnou aktualizaci systému pro HTC One X, update dorazil už i na náš redakční model. Tato aktualizace obsahuje opravy skrytých chyb a přidává několik drobných vylepšení, jako je zvýšení stability systému a zlepšení zabezpečení pošty. Velikost instalačního souboru je necelých 35 MB.

   

V samotném uživatelském prostředí jsme zatím žádné změny neobjevili. Věci, které nám na Jelly Beanu v HTC One X vadí, zůstaly všechny při starém. A jak je na tom váš One X, dorazila na něj už tato aktualizace (verze 3.18.401.1)?

Roman Vitámvás

Fanoušek moderních technologií a RC modelů. V redakci SMARTmania.cz působí od roku 2012 jako recenzent – externista.

14 komentářů

 1. 7988 (neregistrovaný)

  Ano, dorazila jiz vcera, nemate po aktualizaci problemy po prechodu ze spanku s pripojenim na wifi se skrytym SSID?

  • Pepa (neregistrovaný)

   Po aktualizaci mám problém se signálem wifi … odzkoušeno na HTC One X a HTC One V

  • jakub (neregistrovaný)

   Zdravím všechny… Nevím zda se tento problém týká jen WiFi se skrytým SSID.. každopádně znám 4 majitele One X ani jednomu nám WiFi nefunguje normálně (jako před aktualizací). Rozptyl: nefunguje vubec – funguje občas.. Neprisli jste někdo na řešení? Díky

  • Janisekr (neregistrovaný)

   Zavolejte na HTC Support jinak to řešit nebudou, to mi teda napsali na chatu!

 2. Peepay (neregistrovaný)

  Ze nevyberajte pamatovu kartu :) Keby tam tak nejaka bola…

 3. Zatím nic, ale to není v mém případě nic neobvyklého. Mám totiž CID T-MOB 101 takže pokud něco bude tak to tipuji tak za dva měsíce :-)

 4. Velda (neregistrovaný)

  „Vylepšení“ stability určitě není vylepšení, spíše oprava.

 5. Jan (neregistrovaný)

  Dostal som ju včera mám ho kupovaný u T-mobile.

 6. Roman (neregistrovaný)

  Dobrý den aktualizace mi dorazila včera dopoledne. Zaznamenal jsem akorát vetsi sviznost systému což je jedině dobre. Ale strašně strašně se těším až dostanu verzi systému s nastavbou sense 5 z HTC ONE. Což bude nevím kdy.

 7. Ivan (neregistrovaný)

  Po aktualizaci, zhoršený příjem wi-fi, možná se se tím u HTC snažili snížit spotřebu energ. Bohužel se mi ale zdá, že baterie po aktualizaci vydrží ještě méně. Takže tato aktualizace – velké mínus!!

 8. JohnSaw (neregistrovaný)

  No to je fakt fatal, na OneX mi po aktualizacii nejde vôbec chytať wifi, položím smartphone na samotný modem a stále mi píše mimo dosahu, tak to je fakt super…..

  • Tomu rikam pekne vylepseni a bonus.Mozna se HTC snazi vas donutit k upgrade na HTC One :-D

 9. František (neregistrovaný)

  Nevím jestli to souvisí s touto aktualizací, ale chvíli po ní jsem si toho všimnul. Přestalo mi fungovat automatické otočení obrazovky, resp. nejde g-sensor vůbec. Nepomohla kalibrace, reset z menu, ani hard reset… Nezaznamenal jste někdo podobný problém? Jinak disfunkci wi-fi potvrzuji i já…

 10. fibi (neregistrovaný)

  Také mám problémy s wifi. Dva metry od routeru je to OK, ale větší vzdálenost, případně zeď je konečná. Navíc se stále odpojuje. Pravděpodobně i v režimu spánku, protože je 10/4 a já mám zrovna vyčerpaných 75% datového balíčku (300MB) zatím co běžně mi stačí kolem 120MB/měsíc. Doma i v práci jsem v dosahu wifi. Resp. spíš byl. Do HTC jsem volal, prý mám vyčkat na fix update, vědí o tom. No jo, ale je to už měsíc!!! Jak dlouho ještě?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).