Domů » Bleskovky » HTC One ve zlaté variantě oficiálně představen: Do ČR dorazí v prosinci

HTC One ve zlaté variantě oficiálně představen: Do ČR dorazí v prosinci

Společnost HTC dnes představila další barevnou variantu své vlajkové lodi, modelu One (recenze). V návaznosti na speciální zlatou, 18 karátovou edici, dostupnou pouze v pěti kusech (více informací), nyní přichází limitovaná edice ve zlatém odstínu šampaňského. Zlatou barvu vhodně doplňují matné černé prvky a dohromady tvoří elegantní kombinaci. Rozšířené barevné portfolio HTC One tak nyní obsahuje stříbrnou, černou, červenou, modrou a nově i zlatou variantu.


Zlatý HTC One zamíří v prosinci také na český trh

HTC One od svého představení získalo za svůj specifický design řadu mezinárodních uznání a nová zlatá varianta s sebou přináší způsob, jak si ozvláštnit svátky a začít rok 2014 ve velkém stylu. Nově představená zlatá champagne varianta navazuje na speciální 18 karátovou edice pro MOBO awards, kterých bylo vyrobeno pouhých 5 kusů. Fajnšmekři, kteří si potrpí na neotřelé kousky, se zlatého One dočkají v limitovaném počtu kusů i na českém trhu, a to už v prosinci.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments