Domů » Články » HTC One v pěti barevných variantách (video a galerie)

HTC One v pěti barevných variantách (video a galerie)

Hliníkový HTC One se v České republice prodává v celkem pěti barevných variantách. My jsme je pro vás nafotili a natočili na video. Která verze se vám líbí nejvíce?

V dubnu minulého roku se na našem trhu začal prodávat hliníkový HTC One (recenze); dostupný byl ve stříbrné a černé barvě, ale postupem času tchajwanský výrobce začal přidávat další varianty. Celkem jich je nyní dostupných pět. My jsme se proto rozhodli všechny barevné varianty vyfotit pohromadě, abyste si o nich mohli udělat lepší obrázek.

-
HTC One pětkrát jinak

Design modelu One se povedl, o tom není třeba pochybovat a hliníkové tělo působí elegantním dojmem. Ostatně už v naší recenzi jsme vzhled telefonu chválili. HTC se později rozhodlo představit také zmenšenou variantu v podobě modelu One Mini (recenze) a 5,9″ tabletofon One Max, ze kterého už jsme ale tolik nadšení nebyli.

- - -

- -

Stříbrnou a černou variantu HTC One později doplnila červená a velmi výrazná tyrkysová verze. Jako poslední se objevila zlatá varianta, která se nám v reálu líbila nejvíce. Kombinace zlaté barvy a černých linek působí lehce prémiovým dojmem.

-
Zleva: Zlatá, tyrkysová, červená, černá a stříbrná verze

Dámy naopak ocení červenou variantu, tyrkysová, černá a stříbrná je pak univerzální, avšak v tyrkysová díky výraznému odstínu rychle upoutá pozornost okolí. A které barevné provedení se vám líbí nejvíce?

- - -

- - -

Padla vám některá z barevných variant HTC One do oka? Podívejte se, kde ji koupíte nejlevněji…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments