Domů » Bleskovky » HTC One v Evropě: Android 4.3 by měl dorazit v rozmezí 3 až 5 týdnů

HTC One v Evropě: Android 4.3 by měl dorazit v rozmezí 3 až 5 týdnů

Tchaj-wanští majitelé HTC One se radovali skrz aktualizaci na Android 4.3 již v září, jelikož jim HTC nový Android nabídlo s předstihem. Následně byla aktualizace distribuována uživatelům v Kanadě a podle britské pobočky HTC se už konečně chystá do Evropy.

Android 4.3 „JellyBean“ by měl údajně dorazit do Velké Británie v rozmezí tří až pěti týdnů. Toto zpoždění oproti Tchaj-wanu a Kanadě některé zdroje odůvodňují tak, že HTC chce novou verzi Androidu nabídnout již s novým HTC Sense 5.5, kterou jsme mohli poprvé vidět v nedávno představené novince HTC One Max. HTC Sense 5.5 nabízí novou verzi nabídky BlinkFeed se čtečkou RSS a mnoho dalších novinek.

Prezident amerického HTC  Jason Mackenzie minulý týden uvedl, že uživatelé, kteří si zakoupili své HTC One u operátora T-Mobile, měli aktualizaci na Android 4.3 (bez Sense 5.5) obdržet v nejbližších dnech.

Michael Krahulec

3 komentářů

  1. Tak 4.3 uz tu je :)

  2. kloudys (neregistrovaný)

    3-5 týdnů asi sotva :-) už mi to taky cinklo ;-), takže stahuji :-)

  3. Aj mne dnes uz 4.3 s HTC Sense 5.5 dnes nabehlo :) HTC mam z Telekomu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).