HTC One v dualSIM verzi a HTC One ve zlaté se začíná prodávat v ČR

Minulý týden jsme vás informovali o limitované edici HTC One a dnešním dnem jde telefon v této barevné variantě do prodeje. U vybraných prodejců se navíc na začátku příštího týdne objeví v prodeji i HTC One v dualSIM variantě, která disponuje slotem na microSDXC kartu (před nedávnem se tato verze začala prodávat ve Velké Británii).


HTC One ve zlaté edici míří na český trh 

HTC One ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu nabídne svým majitelům totožné vybavení jako standardní verze, dočkáme se tedy úložiště dat o velikosti 32 GB, které bude možné dále rozšířit pomocí pam. karet až o dalších 64 GB. Telefon pracuje s microSIM kartami, primární slot podporuje HSPA, zatímco druhý zvládá datovou komunikaci pouze na úrovni EDGE. HTC One ve variantě dualSIM bude k dostání pouze ve stříbrné barvě.

  

Zlatá champagne barva pro model HTC One kombinuje zlatou barvu s černým lemem kolem telefonu a v České republice bude dostupná pouze v limitovaném množství. Obě nové varianty modelu HTC One je možno zakoupit v pražské značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí a u vybraných prodejců mobilních telefonů za doporučenou cenu 16 999 Kč.

Přemýšlíte o HTC One? Podívejte se, kde jej seženete nejlevněji

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku