HTC One u Vodafone: Dárek v podobě příslušenství MediaLink HD

O2 nebude jediným operátorem, který nabídne HTC One (více informací). Tuzemský Vodafone jej do nabídky zařadí také. Navíc firemním i nefiremním zákazníkům, kteří si jej předobjednají na e-shopu,  k němu nadělí dárek v podobě příslušenství HTC MediaLink HD. Ten dokáže propojit telefon s televizí prostřednictvím WiFi, což umožní například prohlížení fotek a videí z telefonu na velké úhlopříčce televize, bez složitého propojování pomocí kabelů.

 

„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,“ říká Michal Janda, který je ve Vodafonu zodpovědný za telefony a dodává: „Zákazníci, kteří si jej pořídí u nás, k němu navíc získají unikátní příslušenství v hodnotě 2 500 Kč.“

U Vodafonu bude možné předobjednat model HTC One již od 25. února. Prodej pak odstartuje 16. března ve všech prodejnách Vodafonu nebo na e-shopu Vodafone. Při zakoupení telefonu přes e-shop zákazníci navíc ještě získají slevu 1 000 Kč. Základní cena je 15 667 Kč. Při minimálním měsíčním plnění ve výši 599 Kč jej můžete pořídit za 11 477 Kč.

Michal Javůrek

6 komentářů

 1. AlexanderStick (neregistrovaný)

  Ale maj jenom bilou variantu, radej bych cernou

 2. uni (neregistrovaný)

  “„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,“”

  Tak to LOL:-) Jako v reálu tu budeme mít velkou trojku (HTC One, Samsung SIV, Sony Z, a to kdo ví, jestli v nabídce u stejného operátora) a ano, One bude jednám z nejprodávanějších:-)

 3. mino (neregistrovaný)

  to je lepšia ponuka než tie sluchátka

  • uni (neregistrovaný)

   Ono je to prašť jako uhoď, sluchátka s poměrně vyhraněným zvukem nebo krabička, kterou fakticky použije minorita a to ještě jen jednou ze zvědavosti…

 4. jura (neregistrovaný)

  Sakra, proč nenabídnou i 64gb verzi šel bych do toho

 5. HonzaL (neregistrovaný)

  Platí tato nabídka i pro stávající zákazníky? Podařilo se to objednat i nějakému firemnímu zákazníkovi?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *