Domů » Bleskovky » HTC One u Vodafone: Dárek v podobě příslušenství MediaLink HD

HTC One u Vodafone: Dárek v podobě příslušenství MediaLink HD

O2 nebude jediným operátorem, který nabídne HTC One (více informací). Tuzemský Vodafone jej do nabídky zařadí také. Navíc firemním i nefiremním zákazníkům, kteří si jej předobjednají na e-shopu,  k němu nadělí dárek v podobě příslušenství HTC MediaLink HD. Ten dokáže propojit telefon s televizí prostřednictvím WiFi, což umožní například prohlížení fotek a videí z telefonu na velké úhlopříčce televize, bez složitého propojování pomocí kabelů.

 

„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,“ říká Michal Janda, který je ve Vodafonu zodpovědný za telefony a dodává: „Zákazníci, kteří si jej pořídí u nás, k němu navíc získají unikátní příslušenství v hodnotě 2 500 Kč.“

U Vodafonu bude možné předobjednat model HTC One již od 25. února. Prodej pak odstartuje 16. března ve všech prodejnách Vodafonu nebo na e-shopu Vodafone. Při zakoupení telefonu přes e-shop zákazníci navíc ještě získají slevu 1 000 Kč. Základní cena je 15 667 Kč. Při minimálním měsíčním plnění ve výši 599 Kč jej můžete pořídit za 11 477 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments