Domů » Bleskovky » HTC One u Vodafone: Dárek v podobě příslušenství MediaLink HD

HTC One u Vodafone: Dárek v podobě příslušenství MediaLink HD

O2 nebude jediným operátorem, který nabídne HTC One (více informací). Tuzemský Vodafone jej do nabídky zařadí také. Navíc firemním i nefiremním zákazníkům, kteří si jej předobjednají na e-shopu,  k němu nadělí dárek v podobě příslušenství HTC MediaLink HD. Ten dokáže propojit telefon s televizí prostřednictvím WiFi, což umožní například prohlížení fotek a videí z telefonu na velké úhlopříčce televize, bez složitého propojování pomocí kabelů.

 

„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,“ říká Michal Janda, který je ve Vodafonu zodpovědný za telefony a dodává: „Zákazníci, kteří si jej pořídí u nás, k němu navíc získají unikátní příslušenství v hodnotě 2 500 Kč.“

U Vodafonu bude možné předobjednat model HTC One již od 25. února. Prodej pak odstartuje 16. března ve všech prodejnách Vodafonu nebo na e-shopu Vodafone. Při zakoupení telefonu přes e-shop zákazníci navíc ještě získají slevu 1 000 Kč. Základní cena je 15 667 Kč. Při minimálním měsíčním plnění ve výši 599 Kč jej můžete pořídit za 11 477 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. AlexanderStick

  Ale maj jenom bilou variantu, radej bych cernou

 2. „„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,““

  Tak to LOL:-) Jako v reálu tu budeme mít velkou trojku (HTC One, Samsung SIV, Sony Z, a to kdo ví, jestli v nabídce u stejného operátora) a ano, One bude jednám z nejprodávanějších:-)

 3. to je lepšia ponuka než tie sluchátka

  • Ono je to prašť jako uhoď, sluchátka s poměrně vyhraněným zvukem nebo krabička, kterou fakticky použije minorita a to ještě jen jednou ze zvědavosti…

 4. jura (neregistrovaný)

  Sakra, proč nenabídnou i 64gb verzi šel bych do toho

 5. HonzaL (neregistrovaný)

  Platí tato nabídka i pro stávající zákazníky? Podařilo se to objednat i nějakému firemnímu zákazníkovi?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).