Domů » Bleskovky » HTC One pro Čínu: S microSD slotem, dvěma SIM kartami a odnímatelným krytem

HTC One pro Čínu: S microSD slotem, dvěma SIM kartami a odnímatelným krytem

Mrzí vás, že evropská verze telefonu HTC One nedisponuje slotem na paměťové karty a odnímatelným zadním krytem? Pak vás pravděpodobně příliš nepotěší ani informace o speciální verzi pro čínského operátora Unicom, která k tomu všemu ještě nabídne dva sloty na SIM karty. Mohlo by se zdát, že se jedná jen o nějakou kopii, ale za výrobou této speciální verze skutečně stojí společnost HTC.

 
Speciální verze HTC One pro čínského operátora Unicom

Odnímatelný zadní kryt nabízí přístup ke dvojici slotů na SIM karty (jedna ze SIM karet funguje pouze v WCDMA sítích) a microSDXC slotu. Baterie stále zůstává nedostupná a ani v Číně si ji tedy uživatelé nebudou moci vyměnit.

HTC One by se měl v České republice začít prodávat během jednoho až dvou týdnů za doporučenou koncovou cenu 16 990 Kč (32GB varianta). Dostupný bude ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments