Domů » Bleskovky » HTC One pro Čínu: S microSD slotem, dvěma SIM kartami a odnímatelným krytem

HTC One pro Čínu: S microSD slotem, dvěma SIM kartami a odnímatelným krytem

Mrzí vás, že evropská verze telefonu HTC One nedisponuje slotem na paměťové karty a odnímatelným zadním krytem? Pak vás pravděpodobně příliš nepotěší ani informace o speciální verzi pro čínského operátora Unicom, která k tomu všemu ještě nabídne dva sloty na SIM karty. Mohlo by se zdát, že se jedná jen o nějakou kopii, ale za výrobou této speciální verze skutečně stojí společnost HTC.

 
Speciální verze HTC One pro čínského operátora Unicom

Odnímatelný zadní kryt nabízí přístup ke dvojici slotů na SIM karty (jedna ze SIM karet funguje pouze v WCDMA sítích) a microSDXC slotu. Baterie stále zůstává nedostupná a ani v Číně si ji tedy uživatelé nebudou moci vyměnit.

HTC One by se měl v České republice začít prodávat během jednoho až dvou týdnů za doporučenou koncovou cenu 16 990 Kč (32GB varianta). Dostupný bude ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

15 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  No tak to je smůla…ale mě to netrápí, čekám na jiný dělo :)

 2. Paja (neregistrovaný)

  No co se dá dělat… ale i tak HTC One kupuji.

 3. PLOOTER (neregistrovaný)

  Já nejspíš Xperii, ale bych věděl osobní důvody pro nákup HTC, co rozhodlo a tp, abych si udělal lepší obrázek a mohl poupravit rozhodnutí:-))

 4. Tejto poznamke nerozumiem

  „(jedna ze SIM karet funguje pouze v WCDMA sítích)“

  Vsak jedna SIM je iba na 2G siet a druha je na 2G/3G, cize hlavne na data. Ci ako tomu Jirko mam rozumiet?

 5. ANDROMAN (neregistrovaný)

  Ta specifikace hlavního fotoaparátu je správně? Nejde o překlep?

 6. Pff..čínská verze je teda o třídu výš než EU( až na tu nevyměnitelnou baterii, to vnímám jako největší problém)..to co HTC dělá, ale teda vnímám dost negativně, a přestože se nedá baterie vyměnit ani v číně, tak s tím snímatelným zadním krytem bude baterii vyměnit podstatně snažší (když si zavzpomínám, nedávno se zrovna o tomto modelu psalo, že je téměř nemožné vyměnit baterii bez významějšího poškození přístroje:)

 7. Adam (neregistrovaný)

  telefon vám ze servisu nemůžou vrátit poškozen, to je kec co vypustil nějákej blbeček americkej zase

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).