Domů » Bleskovky » HTC One mini a Sony Xperia Z1 a Z Ultra dostávají update na Android 4.3

HTC One mini a Sony Xperia Z1 a Z Ultra dostávají update na Android 4.3

HTC dnes začalo s uvolňováním aktualizace na Android 4.3 pro model One mini. Kromě nové verze Androidu update přináší také uživatelské prostředí HTC Sense ve verzi 5.5. Velikost balíčku je 630 MB. Pokud vám telefon aktualizaci ještě nenabídl, zkuste její dostupnost zkontrolovat přes nabídku Nastavení. V redakci bohužel HTC One mini k dispozici nemáme, abychom dostupnost v našem regionu mohli ověřit, proto budeme rádi, když nás doplníte v komentářích. V případě, že vám telefon update nenabídne, zkuste vyčkat několik dnů, jelikož aktualizační balíčky bývají uvolňovány ve vlnách.


HTC One mini

Aktualizační proces na Android 4.3 dnes u modelů Xperia Z1 a Xperia Z Ultra spustila také společnost Sony. V tuto chvíli hlásí dostupnost v Indii, nicméně naše redakční Xperia Z1 zatím mlčí a stejné zkušenosti mají i redaktoři serveru AndroidCentral, kteří sídlí ve Velké Británii. Zřejmě si tedy ještě několik dnů musíme počkat. Situaci budeme i nadále sledovat a jakmile budeme mít nové informace ohledně dostupnosti, bleskovku doplníme.


Sony Xperia Z1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Johnny (neregistrovaný)

  A co xperia Z? .. ta už je passé?

  • sa (neregistrovaný)

   Taktiež dostane 4,3 čoskoro hadam si len nemyslis ze zacnu aktualizovat pordfolio od najstarsieho zariadenia po najnovsie …hierarchyia updatu je jasna najnovsie- strasie-najstarsie… takze ak mas Z tak si este tyzden pockas cca ak mas T ako ja tak budem rad ak sa dockam do konca decembra

 2. Tak ja uz stahuju do sve Ultry. Je z oficialni ceske distribuce.

 3. drnoha (neregistrovaný)

  Tak to je dobrý kanál. Celý KitKat pro Nexus 4 měl 240 MB. A toto 630 MB. Jde vidět, kolik sraček do toho výrobce přidává.

 4. T.Z. (neregistrovaný)

  Teprve :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).