Domů » Bleskovky » HTC One mini a Sony Xperia Z1 a Z Ultra dostávají update na Android 4.3

HTC One mini a Sony Xperia Z1 a Z Ultra dostávají update na Android 4.3

HTC dnes začalo s uvolňováním aktualizace na Android 4.3 pro model One mini. Kromě nové verze Androidu update přináší také uživatelské prostředí HTC Sense ve verzi 5.5. Velikost balíčku je 630 MB. Pokud vám telefon aktualizaci ještě nenabídl, zkuste její dostupnost zkontrolovat přes nabídku Nastavení. V redakci bohužel HTC One mini k dispozici nemáme, abychom dostupnost v našem regionu mohli ověřit, proto budeme rádi, když nás doplníte v komentářích. V případě, že vám telefon update nenabídne, zkuste vyčkat několik dnů, jelikož aktualizační balíčky bývají uvolňovány ve vlnách.


HTC One mini

Aktualizační proces na Android 4.3 dnes u modelů Xperia Z1 a Xperia Z Ultra spustila také společnost Sony. V tuto chvíli hlásí dostupnost v Indii, nicméně naše redakční Xperia Z1 zatím mlčí a stejné zkušenosti mají i redaktoři serveru AndroidCentral, kteří sídlí ve Velké Británii. Zřejmě si tedy ještě několik dnů musíme počkat. Situaci budeme i nadále sledovat a jakmile budeme mít nové informace ohledně dostupnosti, bleskovku doplníme.


Sony Xperia Z1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments