Sledujte nás na YouTube

HTC One Max ve speciální červené edici se brzy začne prodávat na Tchaj-wanu

Tchaj-wanský mobilní operátor FarEasTone vypustil do světa informaci, že se HTC chystá uvolnit do prodeje novou barevnou variantu svého největšího modelu One Max. Tento tabletofon se aktuálně nabízí pouze v elegantním stříbrném provedení.

 

HTC One Max a Desire 601 v červeném barevném provedení

Samotné HTC nedávno potvrdilo informaci, že se One Max další barevné varianty zcela jistě dočká, nebylo ale jasné, na jaký odstín se můžeme těšit. HTC se prozatím k uniklé informaci nikterak nevyjádřilo, ale je velmi pravděpodobné, že se v následujících dnech dočkáme oficiálního představení.

 

HTC One v červeném barevném provedení

HTC v poslední době na svých modelech různými barevnými variacemi nikterak nešetří, jako příklad můžeme uvést vlajkovou loď One, která byla na počátku nabízena v černé a stříbrné barevné variantě, později se škála barev rozšířila o modrou, červenou a teď dokonce také o zlatou.

Graf ceny produktu HTC One Max poskytuje server Heureka.cz

Michael Krahulec

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *