Domů » Bleskovky » HTC One Max ve speciální červené edici se brzy začne prodávat na Tchaj-wanu

HTC One Max ve speciální červené edici se brzy začne prodávat na Tchaj-wanu

Tchaj-wanský mobilní operátor FarEasTone vypustil do světa informaci, že se HTC chystá uvolnit do prodeje novou barevnou variantu svého největšího modelu One Max. Tento tabletofon se aktuálně nabízí pouze v elegantním stříbrném provedení.

 

HTC One Max a Desire 601 v červeném barevném provedení

Samotné HTC nedávno potvrdilo informaci, že se One Max další barevné varianty zcela jistě dočká, nebylo ale jasné, na jaký odstín se můžeme těšit. HTC se prozatím k uniklé informaci nikterak nevyjádřilo, ale je velmi pravděpodobné, že se v následujících dnech dočkáme oficiálního představení.

 

HTC One v červeném barevném provedení

HTC v poslední době na svých modelech různými barevnými variacemi nikterak nešetří, jako příklad můžeme uvést vlajkovou loď One, která byla na počátku nabízena v černé a stříbrné barevné variantě, později se škála barev rozšířila o modrou, červenou a teď dokonce také o zlatou.

Graf ceny produktu HTC One Max poskytuje server Heureka.cz

Michael Krahulec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).