HTC One (M8) v Google Play edici: Vybalení a první pohled (video)

HTC krátce po představení modelu One (M8) přišlo s informací, že telefon bude dostupný také v Google Play edici s čistým Androidem 4.4.2, nicméně pouze na území USA. Pokud se vám HTC One líbí, ale s HTC Sense 6.0 a dalšími úpravami výrobce nejste spokojeni, mohl by pro vás „čistý“ Google Play model být vhodnou volbou, i když s nákupem budete zřejmě odkázání na portál eBay.

V případě, že by vám některé aplikace od HTC přece jenom chyběly, máte možnost si je stáhnout skrze Google Play (více informací). Redaktoři serveru Phandroid.com už čistý HTC One testují a na video natočili své první dojmy a tradiční unboxing (vybalení z krabice).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. novoty (neregistrovaný)

  Neni treba kupovat M8 z ciziny. Z M7 jde udelat uplne jednoduse goohle edice z normalniho ONE a u M8 to podle me nebude jinak.

 2. milennium (neregistrovaný)

  No, tak jednoduché to až tak není, rozhodně ne pro normálního uživatele…

  A u M8 může být zase vše jinak.

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Co je na tom složitého? Nebo snad kvůli nahrání GE musím mít titul inženýra? Stačí přečíst jednoduchý postup na xda. Pokud někdo neumí ani jednoduchou technickou angličtinu. Tak jsou postupy i v češtině.

   Ale takové naflashovani LG G2, to je jiné kafe, o dost složitější, protože výrobci hází klacky pod nohy. Ale i tak se dá.

  • Pepa (neregistrovaný)

   Šmarja chlape, tady přece vůbec nejde o to jak je to jednoduchý, návod si umí najít každej, tady jde o to že ne každej chce porušit záruku, potom se pachtit s vracením před reklamací atd…

  • novoty (neregistrovaný)

   A proto si radši koupí originál GE z Ameriky, aby ho potom mohl reklamovat kde? :-D :-D Logika..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *