Domů » Bleskovky » HTC One (M8) v Google Play edici: Vybalení a první pohled (video)

HTC One (M8) v Google Play edici: Vybalení a první pohled (video)

HTC krátce po představení modelu One (M8) přišlo s informací, že telefon bude dostupný také v Google Play edici s čistým Androidem 4.4.2, nicméně pouze na území USA. Pokud se vám HTC One líbí, ale s HTC Sense 6.0 a dalšími úpravami výrobce nejste spokojeni, mohl by pro vás „čistý“ Google Play model být vhodnou volbou, i když s nákupem budete zřejmě odkázání na portál eBay.

V případě, že by vám některé aplikace od HTC přece jenom chyběly, máte možnost si je stáhnout skrze Google Play (více informací). Redaktoři serveru Phandroid.com už čistý HTC One testují a na video natočili své první dojmy a tradiční unboxing (vybalení z krabice).

HTC One (M8) Google Play Edition Unboxing and Tour

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. novoty (neregistrovaný)

  Neni treba kupovat M8 z ciziny. Z M7 jde udelat uplne jednoduse goohle edice z normalniho ONE a u M8 to podle me nebude jinak.

  • To je pravda, tahle možnost tu je, nicméně pro spoustu méně zkušených uživatelů to nemusí být úplně to pravé :)

 2. No, tak jednoduché to až tak není, rozhodně ne pro normálního uživatele…

  A u M8 může být zase vše jinak.

  • Co je na tom složitého? Nebo snad kvůli nahrání GE musím mít titul inženýra? Stačí přečíst jednoduchý postup na xda. Pokud někdo neumí ani jednoduchou technickou angličtinu. Tak jsou postupy i v češtině.

   Ale takové naflashovani LG G2, to je jiné kafe, o dost složitější, protože výrobci hází klacky pod nohy. Ale i tak se dá.

  • Pepa (neregistrovaný)

   Šmarja chlape, tady přece vůbec nejde o to jak je to jednoduchý, návod si umí najít každej, tady jde o to že ne každej chce porušit záruku, potom se pachtit s vracením před reklamací atd…

  • novoty (neregistrovaný)

   A proto si radši koupí originál GE z Ameriky, aby ho potom mohl reklamovat kde? :-D :-D Logika..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).