Domů » Články » HTC One (M8): Podrobný videopohled na hliníkového elegána

HTC One (M8): Podrobný videopohled na hliníkového elegána

Přinášíme vám podrobnější videopohled na horkou novinku – hliníkového krasavce HTC One (M8) s 5″ Full HD displejem a nezvykle řešeným fotoaparátem. Pojďte jej s námi detailně prozkoumat.

HTC včera na tiskové konferenci v Londýně představilo nový smartphone One. Novinku jsme vám přiblížili už v tomto článku s prvními dojmy, kde najdete spoustu užitečných informací, fotografie i ukázkové snímky & videa z fotoaparátu. První videopohled jsme pro vás točili přímo na tiskovce v poměrně rušném prostředí – máme pro vás proto druhé video, ve kterém vám toho ukážeme mnohem více a vysvětlíme, proč má HTC One takto netradičně řešený fotoaparát.

Videopohled na HTC One (M8)

HTC One (M8): Podrobnější videopohled

Videopohled na kryt HTC Dot View

Zajímá vás, jak novinka fotí a nahrává video? Mrkněte se od galerie, kam neustále doplňujeme nové snímky. Najdete tam fotografie jak za denního světla, tak také za tmy. V případě zájmu si snímky můžete stáhnout v plném rozlišení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

15 komentářů

 1. Ďalšie „obyčajné“ pádlo na trhu. Takých už Čína chŕly v miliónoch. Som zvedavý ako to dopadne o pár rokov. Lebo už nebude kam sa „zväčovať“ a spotrebitelia už teraz nič nenúti meniť mobil každý rok či dva.

 2. Ba ne, je to vážně jiná liga. Díky za povedenou rychlorecenzi, dobrá práce.

 3. Kokos (neregistrovaný)

  Nevíím co je na tom za jinou ligu,fotak aušus,baterka bída,inovace stejná jako S5 a to se jim smáli,a cena ta bude asi taky jiná liga opravdu čína má zelenou za chvíli vytlačí Htc,Samsung,Sony,Nokia z trhu vše předražené nic nového uživatelům nenabízející.

 4. vojta (neregistrovaný)

  Pěkný videopohled. Ale jen mi tam strašně rve uši ejčtýsí. Já jsem tím možná trochu posedlý, ale co jde čtu česky(a to pracuji v IT). Já mám telefon od hátécé :-) a stejně tak neznám nikoho z mého okolí (všechno TI kluci), že by to někdo četl jinak :-).

  • Dobrý den – tohle je nekonečný příběh, už jsem to psal asi 10x. Když to vyslovuji česky, dostávám v komentářích čočku za to, proč to neříkám anglicky. A když anglicky… :-)

  • Kdybych trávil nějaký čas mezi lidmi, kteří hovoří pouze anglicky,jako třeba na nějaké předváděcí akci v Anglii, přišlo by mi to na jazyk bez přemýšlení jako přirozeně vžitá věc, aniž bych se tím snažil hrát si na něco extra. Soudím podle sebe…

 5. koudy (neregistrovaný)

  Vaše videopohledy působí např. proti Mobilenetu a Mobilmanii o dost amatérštěji. Naučený (nebo čtený) recitovaný text plný klišé. Nevim kdo vám to dělá, ale nemáte někoho přirozenějšího, věrohodnějšího?

  • Triff (neregistrovaný)

   Já bych naopak řekl že Jirkovi videa jsou úplně super a dost teda pochybuju že to někde čte :)

  • Koudy: Dobrý den, díky za komentář. Text se opravdu neučím ani jej nikde nečtu, to by snad ani nešlo. Pouze si před každým videem připravuji body, o kterých chci mluvit a které chci čtenářům/divákům přiblížit. Pokud vás video nezaujalo, mrzí mě to. Snažím se v točení zlepšovat, ale myslím si, že už v tom za ty roky nějakou praxi mám. Můžete být konkrétnější, co se vám na videu nelíbilo?

  • Vaše recenze mi dala přesně to, co jsem od ní očekával. Za daných okolností jste podle mne vytěžil maximum a i Váš projev mi přišel vzhledem k podmínkám zcela profesionální. Člověk měl navíc možnost alespoň vzdáleně trochu nasát atmosféru. Takže za mne ještě jednou dík, dobrá práce.

  • Hezký den, děkuji za pozitivní komentář a jsem rád, že se vám video líbilo :-)

  • Marsec (neregistrovaný)

   Váše rychlá videorecenze je hodně slušná! Vůbecsi nic nedělejte z debilnich keců Koudyho, i když kritika je vždy na místě. V podstatě jste dokázal během chvilky zhrnout takřka vše, takže detailní videopohled – recenze už bude jen pro fandy :-) přiznám se, že se mi telefon líbí čím dál více a věřím, že ve skutečnosti bude ještě mnohem působivejsi. Ale i tak zatím o kousek asi vede z2 :-) ale uvidíme v reálu.

 6. dawe (neregistrovaný)

  muzu poprosit o test slow motion kamery v jake kvalite nahrava a zda nahraje i zvuk na mem one spATN KVALITA A BEZ ZVUKU diky

 7. Jirka (neregistrovaný)

  …lze u M8 vypnout vybrace při úplně staženému zvuku vyzvánění ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).