Domů » Bleskovky » HTC One (M8) míří na český trh, známe cenu

HTC One (M8) míří na český trh, známe cenu

České zastoupení společnosti HTC dnes na tiskové konferenci v Praze představilo model One (M8) zároveň oznámilo zahájení prodeje – novinka se na pultech obchodů objeví už zítra, tedy 9. dubna. HTC One (M8) míří do prodeje na českém trhu bezprostředně po českém představení a jen dva týdny po svém uvedení v Londýně a New Yorku.

Nové HTC One (M8) se v České republice objeví v kovově šedé, ledově stříbrné a jantarově zlaté barvě, nicméně zítra budou dostupné pouze první dvě varianty, zlatá verze přijde zhruba na konci května. Přesně o půlnoci spustí online prodej htcstore.cz, internetový obchod Alza.cz a operátoři Teléfonica O2 a Vodafone.

-
HTC se tím nikde příliš nechlubí, ale novému One by stříkající voda neměla ublížit, protože má stupeň krytí IPx3

Následovat budou prodeje ve vybraných prodejnách. Novinka bude rovněž k dostání ve značkové prodejně HTC v Praze. Doporučená koncová cena byla stanovena na dříve spekulovaných 17 499 Kč. Ceny u obou operátorů budou nastaveny vzhledem k jejich aktuálním nabídkám.

Tip ke čtení – Recenze HTC One (M8): Pan dvouoký se smyslem pro detail

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. No, Nokia by se mohla poučit.. 2 týdny po představení už je na českém trhu :)

  • Tony (neregistrovaný)

   i Samsung, Sony a ostatní, možno okrem Apple.

  • Jj, tohle se musí HTC nechat, predstavi a do tydne se prodava.Nokia predstavi a ceka se kdo ma pevnejsi nervy.

 2. dawe (neregistrovaný)

  cekam na dvanactou a obednavam diky za info

  • orgasmic (neregistrovaný)

   To jako fakt? Asi jen kvůli tomi kovu, že? :)

  • No i když je ta cena pekelná, tak musím uznat že je to opravdu povedený přístroj. A navíc i pěkně vypadá. Takže chápu to nadšení…

  • milennium: to bylo křiku, jak je iPhone drahý. Když je z Apple najednou skoro „nejlevnější výrobce“, tak jsou ostatní sice také již drazí, ale odpovídající. Směšné:)

 3. Fero (neregistrovaný)

  Skoda ze je jen pod Androidem :'(

 4. cuper (neregistrovaný)

  Taky jsem se na něj těšil. Ale ta tlačítka na display neprekousnu.

  Hold švagr nebude mít moje one m7 . Jinak si myslím že to odradí spoustu lidí.

  Skoda, protože jinak by to byl dokonalej foun

 5. Vlado T (neregistrovaný)

  M8 se HTC opravdu povedl. Je výborný, podle někoho lepsí než nový S5. Ale co je platné mít na šachovnici krále, když už HTC nemá další figury. Co je platné konečně nastavit se svou luxusní vlajkovou lodí správný kurz, když tou lodí je Titanic a nabírá vodu. M8 – hezký, ale pozdě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).