Sledujte nás na YouTube

HTC One (M8) má příjít v nových barvách: červené, modré a růžové

Společnost HTC v poslední době podniká mnoho kroků, aby zvýšila zájem zákazníků o svoji vlajkovou loď One (M8). Po poměrně příznivých recenzích (přečtěte si tu naši) následovala reklamní kampaň, do které se zapojili herci Robert Downey Jr. a Gary Oldman, marketing má nově podpořit i tvůrce úspěšné kampaně pro Samsung Galaxy.

   

Dalším krokem, kterým se bude chtít HTC One (M8) odlišit od konkurence, má být podle zdroje @evleaks barevnost. K aktuální stříbrné, zlaté a šedé verzi mají přibýt další tři – červená, modrá a růžová. Prozatím ale nevíme, zdali nebudou tyto barevné varianty zatíženy exkluzivitou pro některé operátory, stejně tak neznáme datum jejich uvedení na trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *