Domů » Bleskovky » HTC One (M8) má příjít v nových barvách: červené, modré a růžové

HTC One (M8) má příjít v nových barvách: červené, modré a růžové

Společnost HTC v poslední době podniká mnoho kroků, aby zvýšila zájem zákazníků o svoji vlajkovou loď One (M8). Po poměrně příznivých recenzích (přečtěte si tu naši) následovala reklamní kampaň, do které se zapojili herci Robert Downey Jr. a Gary Oldman, marketing má nově podpořit i tvůrce úspěšné kampaně pro Samsung Galaxy.

   

Dalším krokem, kterým se bude chtít HTC One (M8) odlišit od konkurence, má být podle zdroje @evleaks barevnost. K aktuální stříbrné, zlaté a šedé verzi mají přibýt další tři – červená, modrá a růžová. Prozatím ale nevíme, zdali nebudou tyto barevné varianty zatíženy exkluzivitou pro některé operátory, stejně tak neznáme datum jejich uvedení na trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).