Sledujte nás na YouTube

HTC One (M8): Aktualizace na Android 5.0 je téměř hotová, k dispozici by měla být do dvou týdnů

Majitelé modelu HTC One (M8) (recenze) určitě netrpělivě vyhlížení aktualizaci na nejnovější verzi Androidu 5.0 Lollipop. Podle vývojáře s přezdívkou LlabTooFeR, který již v minulosti přinesl řadu zajímavých informací, je vydání aktualizace na spadnutí a uživatelé by se měli dočkat nejpozději do dvou týdnů.


Screenshoty z HTC One (M8) s Androidem 5.0 a novou verzí prostředí Sense

Dostupnost aktualizace se samozřejmě bude lišit v závislosti na regionu a v tuto chvíli nemáme od českého zastoupení žádný přesnější termín, nicméně tipujeme, že pro uživatele v České republice a na Slovensku vydání nenabude žádného výraznějšího zpoždění.

Aktualizace nepřinese jen nový material design či vylepšenou verzi uživatelského prostředí Sense UI; uživatelé se mohou těšit i na lepší správu napájení, což by se mělo pozitivně projevit na celkové výdrži.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Norbert (neregistrovaný)

    Mate tam chybu nie Touchwiz ale Sense.

  2. EVilNEViL (neregistrovaný)

    Jestli Android 5.0 stejne pruser jako je v Nvidia Shield a pro Nexus, tak to se rozhodne netesim.

  3. Tamman (neregistrovaný)

    No potezpenal….uz vickrat jsem si rikal, ze nektere vase recenze stoji za starou belu, ale aby jste napsali, ze po aktualizaci na 5.0 dostanes M8 Touchwiz je trosku moc. Koncim s odberem.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *