Domů » Bleskovky » HTC One (M8) a další modely dostanou update na Sense 7.0 v průběhu května

HTC One (M8) a další modely dostanou update na Sense 7.0 v průběhu května

Jak jsme vás před nedávnem informovali, modely HTC One (M8) a One (M7) by měly na začátku ledna dostat aktualizaci na Android 5.0 Lollipop, jejíž součástí bude také mírně vylepšená verze uživatelského prostředí Sense 6.0. V průběhu května příštího roku by ale měl přijít další update, který nabídne chystanou sedmou verzi prostředí od HTC.

Podle vývojáře a autor neoficiálních ROM s nickem  LlabTooFeR, který v minulosti ukázal například to, jak bude vypadat HTC Sense 6.0, by se sedmá verze měla objevit například u chystané vlajkové lodi HTC Hima (M9), jehož uvedení na trh je naplánováno na březen. Zhruba dva měsíce poté nová generace uživatelského prostředí bude k dispozici i pro další modely od HTC. Doposud se na internetu žádné screenshoty z HTC Sense 7.0 neobjevily, ale podle zákulisních informací bychom se měli dočkat výrazných změn, které budou odpovídat Material designu v Androidu 5.0.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).