HTC One dorazil k prvním nedočkavcům, oficiálně v ČR bude až od pondělí

Dlouho očekávaný a několik týdnů zpožděný smartphone HTC One je konečně v rukou prvních majitelů. Společnost HTC ve spolupráci s mobilními operátory Telefónica O2 a Vodafone dodala HTC One prvním 800 zákazníkům, kteří si jej objednali bezprostředně po české premiéře telefonu. Do volného prodeje se opožděný model One však dostane až v pondělí 13. května.

Promo akce pro první zájemce

Prodej telefonu bude zahájen speciální promo akcí, která proběhne ve třech městech České republiky. Pro HTC One si v pondělí budou moci zákazníci zajít kromě značkové prodejny HTC v Praze Na Poříčí i do prodejny Vodafone v brněnské Galerii Vaňkovka a prodejny Telefónica O2 v Plzni v OC Borská pole. V každé z prodejen bude pro prvních 100 zákazníků připraven bonus ve formě exkluzivního designového stojánku vyrobeného na míru HTC One v limitované edici 300 kusů předním českým designérem Adamem Turečkem. Jako druhý bonus obdrží zákazníci spolu s telefonem službu HTC One Extra Care, která jim po celé Evropě po dobu tří let zajistí servisní ochranu telefonu při náhodném poškození nebo odcizení, jež není standardně kryto běžnou dvouletou zárukou výrobce. 

Tip ke čtení – Recenze HTC One: Jednička z Tchaj-wanu

Značková prodejna HTC v Praze v ulici Na Poříčí nabídne telefon za 16 999 Kč, jednotlivé ceny u obou operátorů budou nastaveny vzhledem k jejich aktuálním nabídkám a některé e-shopy jej nabídnou i o několik stokorun levněji.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku