Sledujte nás na YouTube

HTC One (2014): Stáhněte si tapety a systémové zvuky z chystané vlajkové lodi

O letošním modelu HTC One, který má být představen 25. března na tiskové konferenci v Londýně, už víme skoro vše. Unikly hardwarové parametry, oficiální produktové snímky všech tří barevných variant, rendery speciálního pouzdra a včera se objevily další fotografie zařízení. Komunita na Xda-developers už má dokonce k dispozici dump systémové ROM, ze kterého vyextrahovala uživatelské tapety a systémové zvuky.

  

Jestliže chcete mít nové tapety i ve svém zařízení, můžete si je v plném rozlišení stáhnout z tohoto odkazu.  Celkem je jich k dispozici 18 a některé jsou velmi zdařilé. K dispozici jsou i systémové zvuky, které najdete pod tímto odkazem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. -Pavel- (neregistrovaný)

    Děkuji, jsou pěkné. :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *