Domů » Bleskovky » HTC One (2014): Stáhněte si tapety a systémové zvuky z chystané vlajkové lodi

HTC One (2014): Stáhněte si tapety a systémové zvuky z chystané vlajkové lodi

O letošním modelu HTC One, který má být představen 25. března na tiskové konferenci v Londýně, už víme skoro vše. Unikly hardwarové parametry, oficiální produktové snímky všech tří barevných variant, rendery speciálního pouzdra a včera se objevily další fotografie zařízení. Komunita na Xda-developers už má dokonce k dispozici dump systémové ROM, ze kterého vyextrahovala uživatelské tapety a systémové zvuky.

  

Jestliže chcete mít nové tapety i ve svém zařízení, můžete si je v plném rozlišení stáhnout z tohoto odkazu.  Celkem je jich k dispozici 18 a některé jsou velmi zdařilé. K dispozici jsou i systémové zvuky, které najdete pod tímto odkazem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Děkuji, jsou pěkné. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).