Domů » Bleskovky » HTC oficiálně představilo model One v červené barvě

HTC oficiálně představilo model One v červené barvě

Společnost HTC dnes oficiálně představila červenou variantu modelu One. Ta se původně na uniklém renderu objevila už při premiéře klasické verze HTC One, ale tchajwanský výrobce obrázek následně stáhnul a označil za nepravý.


Červené „glamor red“ HTC One se zatím bude prodávat pouze ve Velké Británii

Dnes už je ale opět všechno jinak a červená varianta se dostane do prodeje, avšak zatím ji bude nabízet pouze britský prodejce Phones 4U, v jehož nabídce se objeví zhruba v polovině července. V tuto chvíli nevíme, zda se později dočkáme i v České republice a na Slovensku, ale tipujeme, že oficiální cestou se zde tato barevná varianta prodávat nebude. Kromě toho se už dříve objevily obrázky modré verze HTC One, která vypadala skutečně elegantně, nicméně ta zatím stále oficiálně odhalena nebyla.


Na oficiální odhalení modrého HTC One zatím stále čekáme…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. „Ježiš to je hnusné“ mě hned napadlo, když jsem tu červenou viděl. Naopak ta modrá vypadá moc pěkně.

    • vidíš to, a mě zrovna červená přijde docela elegantní. Taky zatím mám jen tmavé mobily a musím se přiznat, že příští bych snesl i bílý :-)

  2. Kazda barva si najde priznivce,hlavne kdyz je vyber.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).