Domů » Články » HTC MTeoR je v redakci: Připravujeme recenzi

HTC MTeoR je v redakci: Připravujeme recenzi

HTC MTeoRDo redakce před malou chvílí dorazil UMTS Smartphone HTC MTeoR, známý také jako HTC Breeze. Jedná se o velmi kvalitní zařízení pevné konstrukce, který využívá funkcí operačního systému Windows Mobile 5.0 Smartphone edition. O svižný běh se stará 300Mhz procesor od Samsungu. Jak již bylo zmíněno, MTeoR se těší podpoře sítí třetí generace, bohužel ale neobsahuje kamerku pro videohovory.

V následujících dnech tento smartphone důkladně otestuji a příští týden se můžete těšit na jeho rozsáhlou recenzi. Pokud se mě chcete na něco ohledně MTeoRa zeptat, máte možnost v komentářích případně v našem diskuzním fóru. Detailní hardwarové parametry naleznete v našem Katalogu smartphonů.

Za zapůjčení děkuji firmě AH Mobile s.r.o., u které si MTeoRa můžete zakoupit.

1 2
Tip: Klikněte na fotografii pro zobrazení její plné velikosti

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. Po prvních hodinách používání mám z tohoto smartphonu velmi dobré pocity, například displeji nebo rychlosti telefonu nelze snad nic vytknout. Co mě ale překvapilo bylo podsvícení klávesnice. To je opravdu „hodně slabé“, až jsem si myslel, že se jedná o nějakou hardwarovou chybu. Detail naleznete na této fotografii
  [odkaz]
  Srovnat jej můžete s touto fotografií na serveru MobilMania.cz…
  [odkaz]
  …případně ještě s touto z MSmobiles.com, kde je podsvícení asi nejlepší…
  [odkaz]
  Prostřední řada numerického bloku kláves není téměř vůbec osvětlena, to samé platí o klávesách pro příjem/ukončení hovoru. V nastavení telefonu jsem také nikde nenašel položku pro regulaci intenzity a doby podsvícení klávesnice

 2. No…HTC MTeoR je opravdu zajímavý. Už se těším na recenzi, protože vím, že bude stejně perfektní jako tvoje ostatní recenze ;). Ale nevím, zda do něho půjdu, protože se mi nelíbí „gumový a laciný“ vzhled tlačítek a docela dost mi u něj chybí Wi-Fi. Až na tyto nedostatky je to skvělý smartphone.

 3. Děkuji za pochvalu . Je pravda že ty gumová tlačítka nevypadají zrovna nejpřitažlivěji, ale stisk je opravdu perfektní. SMS zprávy se na nich píšou zcela bez problémů. Joystick má pevný stisk a přesnou odezvu. Moc nadšený ale nejsem z levého bočního Jog tlačítka, které slouží pro pohyb v systému. Místo něj bych tam raději viděl klávesy pro regulaci hlasitosti – ti totiž chybí
  Trochu výhrady mám také k horní lince aktivních kláves (Home, Zpět, SMS, IE), které jsou celkem titěrné a občas mi dělá problém zmáčknout to správné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).