Domů » Články » HTC MTeoR (Breeze): První světové recenze

HTC MTeoR (Breeze): První světové recenze

HTC MteoRNa serveru MSmobiles se včera objevila recenze chystaného 3G smartphonu HTC MTeoR (dříve HTC Breeze), ta je doplněna spoustou fotografií, takže si o telefonu můžete udělat alespoň malý obrázek i bez znalosti angličtiny.

Recenzi si můžete přečíst zde. Dále můžete zavítat na web PocketInfo.tv, na kterém je možné shlédnou zhruba 7 minut dlouho videorecenzi HTC MteoRa. A pokud vám ani to nestačí, je zde ještě francouzská recenze na Mobinaute.com.

Lákavé hardwarové parametry tohoto smartphonu naleznete v našem Katalogu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Pánové tak teď tomu také vůbec nerozumím. U HTC Mteora (MSmobiles) tam ten otvor vazne neni, kdezto u recenze na Mobinaute.com je (tam meli Qteka 8600)…
    Marne jsem na tech fotkach na MSmobiles hledal treba nejakou zaslepku, kterou by ta kamera byla zadelana, ale ani nahodou, je to normalne prekryty celym kusem plastu. Zahada…

  2. Jeste jsem se pro jistotu dival na zacatek videorecenze na PocketInfo.tv, a jasne tam mluvi, ze maji primo MTeoRa, ne Qteka 8500 a kamerka pro videohovory tam je. U rec na Mobinaute take (tam ale recenzovali Qteka), ale u recenze na MSmobile nikoliv.
    Je zajimave porovnat, ze testovaný kousek u PocketInfo jeste nenese logo HTC (ale jinak je uplne stejny, jako ten s logem HTC na MSmobiles) a take se zbarvenim lisi od Qteka 8500, ktery by se mimochodem vubec distribuovat nemel (viz. drivejsi zanik znacky Qtek). Zkusim vypatrat, jak to teda doopravdy bude.

  3. Kdo vi, jak to vubec bude, muzou byt klidne dve verze, jedna s kamerkou a jedna bez… Nic neobvykleho…
    Akorat krucifix, proc uz tam nedali HSDPA?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).