Domů » Bleskovky » HTC M8 jako One+: Nabídne dvě čočky fotoaparátu, snímač otisků prstů a Snapdragon 805

HTC M8 jako One+: Nabídne dvě čočky fotoaparátu, snímač otisků prstů a Snapdragon 805

Spekulacemi ohledně nových modelů se to na internetu jen víří. Asi nejvíce informací nám prozatím poskytl Twitter kanál @evleaks, proto jsme již dříve věděli, že „em-osmička“ nabídne zajímavé hardwarové funkce. Podle poslední informací chystaná vlajková loď tchaj-wanského výrobce nabídne dvojitou čočku hlavního fotoaparátu a senzor otisků prstů, kterým je vybavený i nedávno testovaný tabletofon HTC One Max. V minulosti se hovořilo o tom, že by se telefon mohl prodávat pod označením HTC Two, ale několik hodin stará zpráva hovoří o názvu HTC One+.


HTC One Max se čtečkou otisků prstů

Dva objektivy by měly zajistit velmi kvalitní snímky jak při špatné hladině osvětlení, tak také při výrazném světle. Snímač otisků prstů by měl být zcela totožný jako u One Max, jen doufáme, že inženýři zapracují na funkcionalitě, jelikož nás tohle řešení v podání HTC zatím příliš neoslovilo.

HTC One (M8) / HTC One 2 concept video exclusive

Novinka údajně nabídne pětipalcový displej s Full HD rozlišením (1080 x 1920 px), čip Qualcomm Snapdragon 805, 2 GB operační paměti RAM (LPDDR3), 6 nebo 8UltraPixelový fotoaparát, NFC, 2900mAh akumulátor, slot na microSIM či podporu NFC. Operační systém Android 4.4 „KitKat“ má doplnit nejnovější verze uživatelského prostředí HTC Sense 6.0. Nevylučujeme, že se oficiálního představení dočkáme během veletrhu CES, který 7. ledna startuje v Las Vegas, ale pravděpodobnější se jeví až barcelonský Mobile World Congress, který začíná 27. února.

Michael Krahulec

5 komentářů

  1. Lukáš (neregistrovaný)

    Jako nemám nic proti překlepům a chybám, stane se každému, ale udělat takovou chybu v nadpisu, to vážně nechápu. Vy si to po sobě vážně ani jednou nepřečtete? Tohle přece není normální..

  2. No jo, dva čečky fotoaparátu… Zjistily, že slavné ultrapixely jsou k ničemu, tak zkouší zas jiné blbosti…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).