Domů » Bleskovky » HTC M4 bude mít kovové tělo, na trh dorazí v polovině roku (spekulace)

HTC M4 bude mít kovové tělo, na trh dorazí v polovině roku (spekulace)

O připravovaném modelu s kódovým označením M4 jsme psali ještě před oficiálním odhalením vlajkové lodi HTC One. Toto zařízení vyšší třídy má nabídnout 4,3″ HD displej, 1,2GHz dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon, 2 GB operační paměti a 16 GB vnitřního úložiště. Podle nejnovějších spekulací to navíc vypadá, že by se mohlo dočkat podobné kovové konstrukce, jakou disponuje právě aktuální špička tchajwanského výrobce.

Zpráva dále hovoří také o plánované dostupnosti modelu M4, který by se měl na první pulty obchodů dostat už v červnu tohoto roku. V první várce by prý mělo být vyrobeno 700 tisíc kusů, které by měly kompletně opustit vrata továren ještě před koncem druhého čtvrtletí.

Pokud se tyto informace potvrdí jako pravdivé, jedná se ze strany výrobce rozhodně o ambiciózní plán. Pokud ho ale HTC podpoří rozumně nastavenou cenou, může mít zmenšená verze vlajkové lodi úspěch.

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. Dufam ze sa tymto HTC nastartuje ;-)

 2. No jestli to bude jako v připadě ONE .Tak se snad na vánoce dočkáme i my.

 3. Jestli tam nebude slot na pametovky, tak je to ukazka, jak je HTC naprosto mimo. Me by stacil 4.3″ displej, nyni mam Sensation, ale sbirka mp3 plus navigace mi jde jiz pres 20GB. Nechapu, proc nemuzou jeden mobil vyrobit ve 2-3 variantach, tedy 32, 64GB.

 4. hoper11a (neregistrovaný)

  … tak ani bych se nedivil, že tomu bude něco scházet. Vždy když si člověk myslí že konečně dobrej mobil, tak najde něco co tam nesmyslně není… tady bych se nedivil kdyby ten slot na paměťovky chyběl

 5. Tak je vidět že HTC padá na dno,když krade a používá cizí komponenty,které nevyvinulo..

  Určite jste si všimli z recenzi a videí,ze HTC One má stejně dobrý záznam zvuku jako Lumie(808,920,720).

  Bohužel HTC kopírovalo a přímo neoprávněně používa HAAC mikrofon,vyvinutý a patentovaný společností Nokia.Tyto „High Amplitude Audio Capture“ mikrofony mohou zaznamenávat výrazně širší rozsah frekvencí než standardní mikrofony a to až do 140 dB.Výsledkem je čistý nezkreslený neprskavý zvuk i na hlasitém koncertě či telefonu v blízkosti reprobeden.

  „Okresní soud v Amsterdamu dnes vydal na žádost Nokie předběžné opatření proti dodávkám mikrofonů a jiných komponentů vynalezených a vyrobených výhradně pro Nokia do přístrojů HTC.

  Nokia podala tuto žalobu poté, co objevila tyto komponenty v HTC One, HTC nemá licenci ani povolení od Nokie používat tyto mikrofony nebo jiné Nokia technologie, z nichž byly vyvinuty.Nokia mimo jiné vyzývá HTC k soutěži pomocí své vlastní inovace a k zastavení kopírování,používání komponent od společnosti Nokia.“

  [odkaz]

  Jak trapné..

 6. Karel (neregistrovaný)

  HTCJIRKO. Ty jsi ale vážně…… HTC není výrobcem komponent. HW pro své telefony si nechává vyrábě. Konrétně tyto mikrofony dodává společnost ST Microelectronics. Pokud ta HTC tyto mikorofny dodává byť na ně má společnost Nokia exkluzivitu tak je to problém zejména tohoto prodejce součástky. Ten neměl vůbec daný komponent prodávat. Pokud si něco od někoho objednám protože to má volně k prodeji a dodání tak nemohu tušit, že daný díl má exkluzivitu pro jiného výrobce telefonu a daný komponen nesmí být nabízen někomu jinému.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).