Domů » Bleskovky » Kupte si telefon od HTC a vyhrajte lístky na finále UEFA Europa League

Kupte si telefon od HTC a vyhrajte lístky na finále UEFA Europa League

Značka HTC ve spolupráci s UEFA připravila pro české zákazníky celkem čtrnáct lístků na finálový zápas UEFA Europa League, který se uskuteční 27. května ve Varšavě. Výherní lístky jsou včetně dopravy a ubytování. Celkem sedm dvojic lístků mohou vyhrát noví majitelé HTC telefonů.

Stačí si pořídit jakýkoliv telefon v nově otevřeném HTC Brand Store v Praze v ulici Revoluční 17 nebo v HTC e-shopu. Po nákupu je již jen potřeba správně zaregistrovat zakoupený telefon na této stránce. Do soutěže je možné se přihlásit až do čtvrtka 21. května nejpozději do 23:59. Další informace o akci naleznete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Takže zase ho… jenom keci

  2. Čeští zákazníci by možní více ocenili, kdyby (nejen) pro ně v HTC konečně vyrobili konkurenceschopný telefon za rozumnou cenu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).