Domů » Bleskovky » HTC společně s Ondřejem Neffem nabízí bezplatný kurz mobilního fotografování

HTC společně s Ondřejem Neffem nabízí bezplatný kurz mobilního fotografování

Chcete se naučit lépe fotit se svým smartphonem? Máme pro vás tip na zajímavou akci, kterou pořáda značka HTC. Interaktivní seminář se bude konat v úterý, 15. září od 17:30 hodin v prostorách HTC Hubu, který se nachází nad prodejnou HTC v Revoluční ulici č. 17 na Praze 1. Povede ho zkušený lektor Ondřej Neff, vydavatel webového deníku Digineff, ale i duchovní otec vůbec prvního českého internetového deníku Neviditelný pes nebo autor převážně sci-fi románů. Mimo to dlouhodobě propaguje fotografování mobilem jako plnohodnotnou fotografickou metodu.

Účastníci semináře pak v první části získají přehled o Deseti pravidlech kultivované fotografie, které Ondřej Neff opírá o svůj Metodický sešit. Ten dostanou všichni účastníci semináře. V další části se zaměří na specifika fotografování se smartphonem včetně ovládání fotoaparátu přes displej, plného manuálního nastavení, ale i panoramatické nebo HDR fotografie. Chybět nebude ani část o úpravě fotografií nebo užitečných aplikacích. Lektor klade důraz na praxi, takže seminář je proložen praktickými cvičeními. Poznatky si bude možné ověřit i na fotografování modelky.

Účastníci mohou fotit svými smartphony. Na místě si ale pochopitelně budou moct vyzkoušet i vlajkové modely ze stáje HTC (One M9 & One M9+). Škola mobilní fotografie proběhne už 15. 9. od 17:30 v Revoluční 17 v HTC Hubu. Pro účast na interaktivním semináři se stačí registrovat na této adrese.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Dano (neregistrovaný)

  Dal by som si povedať… Videl som pár videí od pána Neffa či už o fotografovaní alebo o foto technike a boli veľmi zaujímavé.

 2. palobn (neregistrovaný)

  Bohužiaľ,v súčasnosti HTC nie je synonymom pre kvalitnú mobilnú fotografiu/video:(

  • ja (neregistrovaný)

   Nemyslim ze po absolvovani kurzu budes mit povinost pouzivat HTC :)

  • Kamaráde „PALOBN (NEREGISTROVANÝ)“ – fotografování je spíš o tom, kdo drží přístroj v ruce …

 3. Tak jsem se zapsal a tesim se

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).