Domů » Bleskovky » HTC Eye Experience míří na HTC One (M8) společně s Androidem 4.4.4

HTC Eye Experience míří na HTC One (M8) společně s Androidem 4.4.4

Společně s představením HTC Desire Eye představil tchajwanský výrobce novou sadu funkcí Eye Experience, které rozšiřují standardní fotografické schopnosti vestavěné aplikace se speciálním zaměřením na používání čelní kamery. Tento soubor vylepšení bude k dispozici nejen pro představenou novinku, ale i pro aktuální vlajkovou loď HTC One (M8). Na ni přichází právě nyní společně s aktualizací operačního systému Android na verzi 4.4.4.

Eye Experience umí například fotografovat předním i zadním fotoaparátem v jeden okamžik, ať už s plovoucím „selfie“ oknem nebo rozdělením obrazovky na dvě části, umí pořizovat snímky nebo video hlasovými pokyny, případně rozpoznávat až čtyři obličeje a umisťovat je při videohovorech do samostatných rámečků. Aktualizaci svého HTC One (M8) si zkontrolujte přímo ve svém telefonu, její velikost činí 252,01 MB.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. tarabasek (neregistrovaný)

    zatím aktualizace nikde, tak uvidím, kdy přijde na mojí M8

  2. Prozatím také nic… Škoda, že jste v článku nesepsali alespoň změny, které má aktualizace přinést.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).