Domů » Bleskovky » HTC Dot View: Originální flipové pouzdro nebude levné

HTC Dot View: Originální flipové pouzdro nebude levné

HTC v úterý v Londýně společně s novým modelem One (M8) představilo také elegantní flipové pouzdro Dot View. To nejen že ochrání zařízení samotné, ale ještě zvládne zobrazit informace o čase, počasí, příchozích hovorech nebo upozornění na nové SMS či e-maily.

Na webu amerického HTC je nově Dot View pouzdro možné objednat, cena ale není příliš lidová – výrobce si za něj účtuje téměř 50 USD, tedy zhruba 1 000 Kč a dá se očekávat, že podobná cena bude platit také pro Českou republiku. Kromě černé varianty bude k dostání také tmavě modrá, zelená, oranžová a tmavě červená verze.

Videopohled na nové pouzdro

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. David (neregistrovaný)

  No nevím jak vám, ale mně přijde tisíc korun celkem hodně, za perforovaný kousek plastu.

 2. Kuba (neregistrovaný)

  Hádám že o pár týdnů později bude už milión kopií tohodle pouzdra. Vždyť to je jen dírkovaný plast, zbytek dělá telefon.. Tipuji, že v tom bude mít prsty čidlo přiblížení a tím je to vyřešený..

 3. EViLNEViL (neregistrovaný)

  Chtel bych jen podotknout, ze prodejni cena podobneho pouzdra S-view pro SGS4 i SGS5 s okenkem, kde se zobrazuji dulezite informace je pro cernou a bilou variantu 1199, tak se to alespon pise na jednom slunecnem internetovem obchode.

  V soucasne chvili se pro SGS4 prodavaji ruzne barevne varianty v rozmezi cen od 750 do 584 korun.

  Cena tedy lidova neni, ale pokud se udrzi pod cenou prislusenstvi pro SGS5, stejne jako doufam, ze cena M8 se udrzi pod cenou SGS5, nemyslim si, ze by s ni udelalo HTC chybu. Spis by me zajimalo, jak to bude s prislusenstvim s jakym se bude v CR prodavat, v jednom unboxing videu jsem jako prislusenstvi videl plastove pouzdro (bez flipu), ale v jinych v prislusenstvi nebylo.

 4. Je nechutné, kolik si za takovou věc výrobci účtují. Výrobní cena nepřekročí 10 Kč…

  Akorát z nás dělají blbce…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).