Domů » Bleskovky » HTC Desire 200: Kompaktní prcek pro nenáročné na prvním videu

HTC Desire 200: Kompaktní prcek pro nenáročné na prvním videu

HTC připravuje další levný telefon se základní hardwarovou výbavou, která náročné uživatele neosloví, ale pro začínající, jež by si rádi vyzkoušeli telefon s vlastním operačním systémem, by se mohl stát zajímavou volbou. Na internet nyní uniklo video dosud nepředstaveného modelu Desire 200, který nabídne 3,5″ HVGA displej (320 x 480 px), jednojádrový procesor s taktem 1 GHz, 512 MB RAM, 4 GB vnitřní paměti a slot na microSDHC karty (až 32 GB).

 

Ve výbavě dále nalezneme 5Mpx fotoaparát, Bluetooth 3.0, WiFi s podporou standardů 802.11 b/g/n, GPS či 1400mAh akumulátor. Je škoda, že HTC nesáhlo po nejnovějším Androidu, dočkáme se pouze verze 4.0.3, kterou doplní starší HTC Sense ve verzi 4.0. Více už prozradí přiložené video. Informace o přesné ceně a dostupnosti nemáme v tuto chvíli k dispozici, ale tipujeme, že cenovka by se mohla pohybovat okolo hranice 3 500 Kč včetně DPH. Nevylučujeme ani, že se tento kousek na našem trhu vůbec neobjeví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  S takovym HW na tak mizernym rozliseni se to teda skube nehorazne.

 2. Jo jo – jenom víc stejně pojmenovaných modelů. Já bych nejradši viděl následně modely HTC Desire One, HTC One Desire, HTC Desire+ One a HTC Desire One+, které samozřejmě doplní následně HTC One Desire+, HTC One+ Desire a HTC Desire One HD se všemožnými kombinacemi se znakum „+“. Samozřejmě nemusím zdůrazňovat, jak je důležité, aby jednotlivé modely byly z různých konců tabulky výbavy i ceny, aby si vybral úplně každý zákazník a všichni mohli mít svůj HTC One resp. HTC Desire.

  Gratuluji HTC k úplně skvěle jednoduše zapamatovatelným a jedinečným názvům svých zařízení, na základě čehož každý hnedka na první pohled pozná, s čím má co dočinění. Navíc se ušetří za marketing, protože bude stačit udělat reklamu pouze na jedno, maximálně dvě zařízení a nikdo si ani nevšimne, že to nebyla reklama na zbývajících 15 modelů.

  • Tony (neregistrovaný)

   A čo robí Samsung? Samé Galaxy, Sony tiež so svojou Xperiou. HTC robí to isté k Desire pridá niečo a k One tiež niečo, ale nikdy ich neskombinujú spolu ako ty píšeš a označenie Desire je pre low-endy a One pre high a mid-endy. Práveže HTC konečne ako tak začalo označovať svoje modely, ale je vidieť, že ste všetci rozmaznaní iOznačeniami a S-Označeniami.

  • fore (neregistrovaný)

   Ano, ale Samsung drží jeden název pro stejnou třídu…což rozhodně u HTC říct nemůžeme… Desire(HD) bylo před lety to nejlepší co se dalo u HTC sehnat… Označení One X, následně One X+ a teď najednou jen One? Mě se zdá, že v tom mají kluci trochu zmatek…

  • Tony (neregistrovaný)

   Ja by som počkal ako sa bude volať budúci rok nový model, ak to bude One 2 alebo One 2.generácia, tak to bude ukazovať, že už v tom majú poriadok. A samotné HTC vyhlásilo, že high-endy a mid-endy budú „One“ a low-endy budú „Desire“. Nelogicky pomenované to má napr. Samsung u tabletoch alebo Sony s ich Xperiami. A aj tak je to blbosť riešiť, my dobre viem ktorý model do akej kategórie presne padá.

 3. Royce (neregistrovaný)

  Bože to si někdo koupí??? Bootuje to hodinu a potom se to takto nehorázně hryže?? vždyť snad jediná věc kterou udělal nebyla plynulá.. ani to scrollování menu.. Achjo..

 4. Mira (neregistrovaný)

  Uplne zbytecnej mobil.Takovych je na trhu mraky.Navic narvat do takove plecky sense je opravdu chytre.Jenom trouba by si koupil takovou zalagovanou plecku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).