Domů » Bleskovky » HTC Desire 10 se v Berlíně neobjeví: Premiéra je naplánovaná až za 3 týdny

HTC Desire 10 se v Berlíně neobjeví: Premiéra je naplánovaná až za 3 týdny

Společnost HTC chystá na letošní podzim několik nových smartphonů, avšak na veletrhu IFA byl představen pouze reinkarnovaný model One A9s (více informací). Tchajwanský výrobce ani nekonal v Berlíně tiskovou konferenci, tu si schovává až na samostatný termín 20. září.

Pozvánka na Twitteru prokazatelně láká na smartphone, který už jsme měli tu čest vidět – HTC Desire 10 Pro. Ten má být vstupenkou do střední třídy zařízení, přičemž na programu dne bude i méně vybavená varianta Desire 10 Lifestyle. Ta má dostat 5,5″ HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 400, 2/3 GB RAM, 16/32 GB paměť a dvojici fotoaparátů o rozlišení 13 a 5 Mpx. Specifikace modelu Desire 10 Pro jsou zatím neznámé.

Těmito dvěma modely ale HTC ještě neřekne pro letošní rok poslední slovo, podle posledních zpráv se chystá reinkarnovat loňský model One A9 (více informací) a také má přijít s pokračovateli referenčních smartphonů Google Nexus (více informací). Zatímco smartphony Desire a One A9 bude patrně pohánět Android 6.0 Marshmallow, nástupci Nexusů mají přijít rovnou s nejnovějším Androidem 7.1 Nougat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tomogo (neregistrovaný)

    Snapdragon 400 určitě ne, nemyslím, že by se vraceli k ARMv7.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).