HTC darovalo model One (M8) uživateli, kterému při nabíjení shořel Samsung Galaxy S4

Zhruba před měsícem se na fóru reddit.com objevil příspěvek uživatele, kterému jeho Samsung Galaxy S4 přibližně 2 hodiny po zapojení do nabíječky začal doutnat. Poté, co se jej ve spánku dotkl, okamžitě ho vzbudil žár, který mu způsobil drobnou popáleninu. Následně zjistil, že v okolí microUSB konektoru, kde byl zapojen originální kabel, se začal veškerý materiál tavit a ačkoliv ještě nebyly viditelné plameny, mohlo dojít i k požáru. V zařízení údajně byla originální baterie a téhož původu byla nabíječka, vina tudíž očividně byla na straně Samsungu.

  

Ten pohotově zareagoval s tím, že uživateli nabídne náhradní zařízení a současně s ním pošle také obal, v němž měl poškozený kus být zaslán k výrobci. Bohužel, sliby nebyly naplněny a nový přístroj nebyl dodán. Tím vznikl další příspěvek na zmiňovaném fóru, v němž jsou popsány také zoufalé pokusy zkontaktovat se se zákaznickou podporou Samsungu, náhradní telefon poškozený nicméně dosud neobdržel. Na situaci ovšem pohotově zareagovalo HTC, jehož produktový manažer vše zaregistroval a pochválil objektivní způsob, jakým zmiňovaný uživatel celou událost popsal.

 

Následně mu byl nabídnut zcela nový kus HTC One (M8). Současně také doplnil, že součástí dohody je také následující – pokud přecijen dorazí náhradní Samsung Galaxy S4, obdarovaný jej prodá a peníze daruje organizaci dle svého výběru. Produktový manažer vše zakončil slovy, že poškozeného uživatele rád přetáhne do #TeamHTCTěžko říct, nakolik tento krok HTC učinilo jako vstřícné gesto a nakolik pro reklamní účely, diskutující z fóra reddit.com ze svého problému každopádně vytěžil maximum.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku