HTC chystá speciální kryt: Zobrazí informace o čase, počasí i nové notifikace

Vypadá to, že společně s představením nového modelu HTC One, jehož premiéra je naplánována na 25. března v Londýně (více informací), se dočkáme také nového příslušenství ve formě speciálního krytu. Jeho podobu nyní zveřejnil @evleaks včetně informace, že model s kódovým označením M8 bude dostupný i v Google Play edici s čistým Androidem.

Speciální kryt pro nový HTC One by měl být schopný zobrazovat nejen informace o datu a času nebo počasí, ale také případné notifikace. Něco podobného už v minulosti nabídl například Alcatel se svým Magic Flip pouzdrem, jehož diody byly napájeny přímo ze zařízení.


Kryt bude dostupný v několika barevných variantách

V případě řešení od HTC se navíc dočkáme zobrazování informací v různých barvách. Na podrobnější parametry tohoto zajímavého krytu si ale budeme muset počkat do jeho oficiálního představení.

 
Magic Flip pouzdro od Alcatelu také umí zobrazovat různé informace

Tip na článek – Autor twitter účtu @evleaks prozradil svou totožnost: Psal pro Engadget i PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. blept (neregistrovaný)

    The Other Half…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *