Domů » Bleskovky » HTC chystá na 8. října tiskovou konferenci: Láká na dvojitou expozici

HTC chystá na 8. října tiskovou konferenci: Láká na dvojitou expozici

Připravuje HTC další telefon, který bude vybaven fotoaparátech o dvou čočkách? Společnost rozeslala pozvánky na akci, která se odehraje 8. října v New Yorku, na pozvánce jsou zobrazeny dvě ženy pravděpodobně pořizující selfie telefonem HTC One a nadpis Double exposure, nebo-li dvojitá expozice.

  

Co ale bude na tiskové konferenci představeno, můžeme jen spekulovat. Jako nejpravděpodobnější se jeví další telefon s ultrapixelovým snímačem, ovšem objevují se i hlasy, které predikují pouhé uvedení již představeného telefonu Desire 820 s osmimegapixelovou kamerkou na čelní straně na americký trh.

  

Méně pravděpodobné (i když diskutované) by mohlo být představení tabletu Nexus 9, který se objevil v materiálech NVidie s datem uvedení „ve třetí čtvrtině roku 2014“. Telefony a tablety Nexus však obvykle prezentuje sám Google, tudíž těmto spekulacím přikládáme menší váhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).