Domů » Bleskovky » HTC bude zítra přestavovat novinky: Čím nás překvapí?

HTC bude zítra přestavovat novinky: Čím nás překvapí?

Na zítřejší den má společnost HTC v New Yorku připravenu tiskovou konferenci, na níž má představit své předvánoční novinky pro letošní rok. Spekuluje se o třech zařízeních – vylepšené vlajkové lodi HTC One (M8) s přízviskem Eye, selfie telefonu HTC Desire Eye a o outdoorové kameře RECamera.

 

HTC One (M8) Eye

První „oko“ v portfoliu tchajwanského výrobce má být vylepšeným modelem HTC One (M8) s 13 megapixelovým zadním fotoaparátem, kterému bude dělat společnost sekundární čočka pro rychlejší ostření a zachycení hloubky scény. Ostatní parametry mají být shodné s původním modelem a to včetně designu. HTC láká na tento model i v oficiálních pozvánkách na svých twitterových účtech.

 

HTC Desire Eye

Druhé „oko“ má mít s HTC One Eye prakticky shodný výpočetní výkon tvořený čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 801 a 2 GB operační paměti. Rozdíly se mají odehrát v úhlopříčce displeje, která má být 5,2“, v plastovém zadním krytu a především v širokoúhlé čelní selfie kamerce o rozlišení 13 megapixelů. Ta má být stejná jako hlavní fotoaparát na zadní straně telefonu a to včetně přisvětlovací LED diody.

  

Na rozhraní mezi displejem a horním, respektive dolním okrajem, se má ukrývat dvojice stereoreproduktorů, ostatní spekulované parametry zahrnují vnitřní paměť o kapacitě 32 GB, 2 400mAh baterii a odolnost proti stříkající vodě s certifikací IPX7. 

HTC RECamera

Posledním očekávaným přírůstkem do portfolia HTC má být konkurent GoPro a dalších výrobců outdoorových kamer. O parametrech kamerky z dílen HTC se prozatím nic neví, snad jen, že má být voděodolná a tvarově má nejvíce připomínat periskop.

  

Tchajwanský výrobce nás může zítra rovněž překvapit nějakou nositelnou elektronikou nebo tabletem Nexus 9, ale považujeme to spíše za nepravděpodobné. O představených novinkách vás budeme zítra informovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  To je snad poprvé, co vidim od HTC (docela) dobrou grafiku. Super plakát. Ještě to logo by si mohli změnit :DDD

 2. Strašlivý, podle HTC (zvláště podle HTC) je zajímavější „selfie“ přední kamera než HW QWERTZ klávesnice. Kam to spějeme…:-/

  • C kam to spějeme, kde ty to žiješ? Řekni si Applu a nevotravuj.

  • HTC mělo vždy priority nekde jinde/blbe a zarizeni nejak zprznilo zamerenim se na nejaky nesmysl, 3D foceni, facebook tlacitko apod..

   Při predstaveni a propagaci vždy velkohube reci a nazvy a ve skutecnosti bida s nouzi..

 3. Johny (neregistrovaný)+uni

  Jen kdyby to bylo nakousnuté jablíčko, to by jste se rozbolívali blahem což? :-D

  Jinak komediální kolotoč kolem selfie je něco co je pro mě naprosto nepochopitelné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).