Sledujte nás na YouTube

HTC bude nedělní premiéru modelu One M9 streamovat online

Už tuto neděli 1. března HTC v Barceloně představí svůj nový vlajkový model One M9. Tisková konference začne v 16:00 a chybět na ní nebude ani naše redakce. HTC se v rámci této akce odhodlalo ke stejnému kroku jako Samsung – tiskovou konferenci totiž bude streamovat online přímo na svém webu.

HTC se bohužel letos nepodařilo nový model uhlídat. Už před několika dny německý internetový obchod Cyberport.de zveřejnil většinu klíčových informací i rendery, a následně objevily také propagační promo videa. Podle vyjádření manažera HTC se ale na tiskovce máme dočkat řady dalších překvapení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *