Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » HTC Artemis jako T-Mobile MDA Compact III

HTC Artemis jako T-Mobile MDA Compact III

MDA Compact IIIO chystaném PocketPC od HTC s názvem Artemis jsme vás již několikrát informovali. Artemis se nově objeví také v nabídce nadnárodního operátora T-Mobile, který jej uvede jako MDA Compact III.

Operační systém Windows Mobile 5.0 Phone edition bude pohánět procesor TI OMAP o frekvenci 201Mhz, výkonem nás tedy Artemis rozhodně neohromí a chuť si nechme zajít i na hlasovou komunikaci přes program Skype. O zobrazování se bude starat dotykový QVGA displej s rozlišením 240x320px. Také 64MB RAM a 128MB ROM se tváří jako zcela standardní parametry. Dovoláte se s ním pouze v GSM sítích (podpora GPRS a pravděpodobně i EDGE), UMTS bychom hledali marně. Původně se předpokládalo, že Artemis nabídne integrovaný Wi-Fi modul, ten ale v oficiální technické specifikaci chybí. Chuť nám tak může spravit integrovaný GPS přijímač a FM modul. Velmi se mi zamlouvá ovládací kolečko, které lemuje okraje joysticku. Tím se dá velmi lehce pohybovat v systému (podobně jako s JogDial u TyTNa), což značně ulehčuje práci. Jak to funguje v praxi si můžete prohlédnout v tomto videu.

Vše nasvědčuje tomu, že se s Artemisem nejdříve setkáme u německého T-Mobilu, konečné datum ale neznáme. Otázkou také zůstává, zda se objeví také v nabídce našeho růžového operátora.

1 2 

Další fotografie si můžete prohlédnout na serveru PPC-Welt.info.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Sir Andrew (neregistrovaný)

    tak, ted me HTC nastvali uplne!!!
    proc vsude davaji ty shity OMAPy?! uz si chci konecne sehnat jake slusne MDA se slusnym procesorem! vario neproslo kvuli procesoru, compact 2 neprosel kvuli prcesoru, qtek s200 neprosel kvuli procesoru…
    nez nasetrim na vario2 nebo qteka 9000 tak me nic nedostane od 416koveho compacta 1!

  2. Radek Mikudík (neregistrovaný)

    klidek Sire , papírová rychlost procesoru NENI vse. taky tam tu 200ku nevidim moc rad, ale ze by me to odradilo od koupi, tak to v zadnym pripade

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel