Domů » Bleskovky » HTC připravuje nový high-end s označením Aero: Dočkáme se koncem roku

HTC připravuje nový high-end s označením Aero: Dočkáme se koncem roku

HTC údajně chystá nový smartphone s označením Aero, jenž se zařadí k tomu nejlepšímu, co má výrobce v portfoliu. S informací přišel na Twitteru @evleaks, jenž stojí již za mnoha později potvrzenými spekulacemi a úniky. V tuto chvíli není úplně jisté, jestli se novinka zařadí na absolutní špičku nabídky HTC a nebo tento post přenechá dosavadní vlajkové lodi – modelu One M9 (recenze).


Bude novinka také mít kovovou konstrukci?

Lze ale očekávat, že by zařízení mohlo taktéž přijít s kovovou konstrukcí. Více informací není v současnosti k dispozici a nutno dodat, že i ty výše uvedené jsou spíše domněnkami, v posledním čtvrtletí tohoto roku bychom se však každopádně měli dozvědět více, jelikož v této době by HTC Aero mělo být odhaleno.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. kai (neregistrovaný)

    No jasně za 32000kč už aby Htc krachlo trapáci………….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).