Sledujte nás na YouTube

HTC a nový Android L: Tajná tabulka prozrazuje, které modely obdrží aktualizaci?

Takřka ihned po představení Androidu L HTC vypustilo do světa informaci, že modely HTC One (M7 i M8) obdrží aktualizaci do devadesáti dnů, což platí i pro Google Play edice těchto zařízení. Nyní se na internetu objevila tabulka, která shrnuje vše o updatech pro telefony z loňského a letošního roku. Zastavme se nejprve u Androidu KitKat. Původně měly HTC One (M7 i M8) spolu s letošním One Mini 2 a One E8 obdržet Android 4.4.3, nakonec bude tato verze přeskočena ve prospěch Androidu 4.4.4. Aktualizace by měla dorazit během srpna, potažmo září. 

 

Co se týče Androidu L, dá se očekávat, že jej obdrží všechna výše zmiňovaná zařízení, uvažuje se ovšem i o modelech One Max, One Mini (první generace), Desire 816 a Desire 610. V tuto chvíli se testuje, jak si se systémem poradí hardware těchto přístrojů, nicméně telefony, pro něž bude Android L potvrzen, by update měly obdržet do konce roku. Finální seznam HTC uveřejní během září nebo října a pro tuto chvíli tak nezbývá, než čekat.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. theSIRius (neregistrovaný)

    A o Desire 500 ani zmínka. Nechápu to. Výbavu na aktualizaci má, ale i přes to ho HTC nechává na starším Androidu 4.1.2 .

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *