Domů » Bleskovky » HTC a Můj příběh v minutě: Startuje 2. ročník krátkometrážních filmů

HTC a Můj příběh v minutě: Startuje 2. ročník krátkometrážních filmů

Od pátku 1. listopadu mají amatérští i profesionální filmaři šanci zúčastnit se 2. ročníku festivalu krátkometrážních filmů Můj příběh v minutě. První ročník (informace) zaznamenal vysokou odezvu u mladých tvůrců a studentů.

Festival Můj příběh v minutě letos vyhlásil trojici kategorií Parodie, Moje rodina v minutě a Volná tvorba. Pro majitele telefonů HTC s uživatelským prostředím HTC Sense 5 nebo 5.5 je navíc přichystána speciální kategorie HTC Zoe aneb Můj příběh v půlminutě. V rámci té mohou uživatelé zaslat soutěžní příspěvek sestříhaný technologií HTC Zoe Highlight video, která z vybrané fotogalerie dynamicky sestříhá video s přednastaveným nebo vlastním hudebním podkresem.

Vítěz každé kategorie získá mobilní telefon HTC One. Absolutní vítěz, který vzejde ze čtveřice vítězných videí, získá jako hlavní cenu 10 000 Kč. Diváci mohou na YouTube kanálu projektu navíc určit, kdo získá tzv. „diváckou výhru“. Soutěžící, jehož video k poslednímu dni festivalu získá nejvíce lajků, taktéž získá nový HTC One.

V odborné porotě opět kromě zástupce výrobce telefonů HTC zasedne také režisér a herec Jakub Kohák, který je zároveň tváří festivalu, a zakladatel portálu ČSFD.cz Martin Pomothy. Ve druhém ročníku navíc porotu doplní Václav Rybář, šéfredaktor portálu MovieZone.cz, a Nikolai Lazarev, kameraman a střihač Prima COOL.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments