Domů » Bleskovky » HTC 10 nakonec nabídne Super LCD 5 displej a 3000mAh baterii

HTC 10 nakonec nabídne Super LCD 5 displej a 3000mAh baterii

Evan Blass před několika okamžiky na svém twitteru @evleaks publikoval několik nových informací k chystanému top modelu společnosti HTC. „Desítka“ by podle něj měla nabídnout Super LCD 5 displej namísto dříve spekulovaného AMOLED panelu. Za vývojem této nové generace Super LCD panelu prý stojí přímo tchajwanské HTC a už teď jsme zvědaví, jaký obraz HTC 10 s Quad HD rozlišením nabídne.

Drobným zklamáním se může zdát baterie; ta by podle Evana měla mít kapacitu „jen“ 3000 mAh, což na smartphone s Quad HD displejem není úplně ideální hodnota, ale třeba HTC překvapí. Velké změny výrobce slibuje také u fotoaparátu, nicméně na špičkové fotky nás HTC lákalo už u předchozích vlajkových modelů a realita bohužel byla dost odlišná.

HTC10Takto by měl HTC 10 vypadat

A letos se HTC musí s modelem 10 vytáhnout – konkurence je totiž silnější než v minulosti a v porovnání se Samsungem Galaxy S7 (edge) či LG G5 to opět nebude mít vůbec jednoduché.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments