Domů » Bleskovky » HTC 10 je prvním Android telefonem na světě s nativní podorou AirPlay od Applu

HTC 10 je prvním Android telefonem na světě s nativní podorou AirPlay od Applu

Tchaj-wanská společnost HTC to myslí se svou novou vlajkovou lodí, HTC 10, smrtelně vážně. To dokazují nejen dokonalé reproduktory, perfektní fotoaparát nebo krásné kovové tělo, ale i fakt, že HTC dokázalo přinést do svého telefonu, pospolu se svou pokročilou a maximálně upravitelnou uživatelskou nadstavbou Sense 8, i nativní podporu AirPlay, technologii vyvinutou cupertinskou společností Apple.

K tomu, abyste mohli streamovat hudbu do vaší Apple TV, už nebudete potřebovat pouze iPhone nebo alternativní aplikaci z obchodu Google Play (DoubleTwist či Allcast). Stačí mít HTC 10.

HTC-10_3V_GlacierSilver

Standard AirPlay je daleko stabilnější a oproti technologii Bluetooth nabízí streamování hudby v nekomprimované podobě. Navíc se společnost HTC nechala slyšet, že pokud Apple otevře svou platební službu Apple Pay i pro ostatní výrobce, HTC nebude nečinně přihlížet a do HTC 10 ji co nejdříve implementuje.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments