Domů » Bleskovky » Hra Temple Run 2 s podporou Xbox Live vyšla pro Windows Phone: Jak daleko dokážete doběhnout?

Hra Temple Run 2 s podporou Xbox Live vyšla pro Windows Phone: Jak daleko dokážete doběhnout?

Běhání „do nekonečna“ je herní žánr, který je na mobilních zařízeních čím dál populárnější. Hry jako Subway Surfers (na Windows Phone vyšel před dvěma dny), Jetpack Joyride, Gravity Guy či Temple Run jsou legendami svého žánru napříč všemi mobilními platformami. O tom ostatně svědčí fakt, že Temple Run 2 je nejstahovanější mobilní hra všech dob a počtem stažení překonala i fenomén Angry Birds. Po dlouhém čekání si tento titul mohou užít i uživatelé zařízení s operačním systémem Windows Phone.

   

Pokud jste nikdy žádnou podobnou hru nehráli, tak vězte, že ovládáte postavičku, která neustále běží kupředu a vaším úkolem je vyhýbat se překážkám, přeskakovat propasti a sbírat mince, za které si pak můžete nakoupit různá vylepšení. Některá se dokonce nahodile vyskytují přímo za běhu, například dočasná nesmrtelnost, zdvojený příjem mincí apod. Za běžce si vyberete jednu z rozmanitého množství postav a můžete vyrazit kupředu graficky překrásnou a rozmanitou 3D krajinou. Díky podpoře Xbox Live navíc plníte úkoly, za které získáváte achievmenty na svůj Xbox profil, kde se můžete pochlubit svými statistikami a porovnávat je s ostatními hráči.

 

Hra je k dispozici pro Windows Phone zdarma, k jejímu spuštění je zapotřebí telefon s minimálně 1 GB RAM, nicméně šéf divize Windows Phone, Joe Belfiore, na svém Twitteru přislíbil i podporu zařízení s poloviční pamětí.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments