Domů » Bleskovky » Hra Plants vs. Zombies 2 pro Android je konečně dostupná ke stažení

Hra Plants vs. Zombies 2 pro Android je konečně dostupná ke stažení

Aktualizováno 24. října, 01:00

Tak jsme se konečně dočkali a po všemožných komplikacích je titul Plants vs. Zombies 2 konečně dostupný i v českém a slovenském obchodě Google Play. Hra je zdarma, avšak obsahuje freemium model, tzn., že si během hraní můžete přikoupit různá vylepšení (rostliny, bonusy, předměty…), ale jak se nám už potvrdilo při testování iOS verze, pro dohrání hry nejsou nákupy vůbec potřeba. Jen se trochu více zapotíte :)

-

Starší text z 5. října, 12:30

Po několika týdnech čekání se konečně začíná blýskat na lepší časy i pro uživatele systému Android. Očekávaný titul Plants vs. Zombies 2, který už dříve vyšel pro iOS, konečně míří na Google Play. Už minulý měsíc byla hra dostupná v Číně, avšak pouze ve vlastních obchodech s aplikacemi, nyní ji skrze Google Play mohou stahovat obyvatelé v Austrálii a na Novém Zélandu, nicméně podle tiskové zprávy vývojářů nás od „probublání“ na globální trh dělí jen několik málo dnů. Doufejme tedy, že to nebude dlouho trvat. Stejně jako pro iOS, i pro Android je titul zdarma s možností mikrotransakcí ve hře (pro úspěšné dohrání ale nejsou vyžadovány).

Aktualizováno 16. srpna: Plants vs. Zombies 2 jsou konečně tu: Zdarma, ale zatím jen pro iOS

Nový díl Plants vs. Zombies 2 se v australském App Store objevil už před několika týdny, ale teprve od včerejšího dne je titul dostupný globálně, i když zatím pouze jen pro iOS a na verzi pro Android si náruživí hráči budou muset ještě chvíli počkat.

Hra je pro iPhone/iPad k dispozici zcela zdarma a obsahuje nákupy bonusových předmětů, například nové květiny vás přijdou na 1,79 až 2,69 EUR, nicméně podle komentářů hráčů po celém světě není nákup nutný a bez problémů si dobře zahrajete i tak.


Nákupy bonusových předmětů ve hře nejsou zrovna levné, ale obejdete se i bez nich…

-

Aktualizováno 28. června, 00:15

Pro všechny fanoušky této skvělé hry nemáme příliš pozitivní zprávu. Vývojáři prostřednictvím svého twitteru informovali, že původní avizovaný termín 18. července pro vydání druhého dílu Plants vs. Zombies nestíhají. Bohužel ani nepřišli s dalším přesnějším datem, ale pouze informovali, že se dočkáme na konci léta. Zdá se tedy, že případnou prázdninovou nudu si budeme muset krátit jiným titulem.

Plants vs. Zombies 2: It's About Time - Coming this summer 2013!

Původní text

Konečně jsme se všichni dočkali a vývojářské studio PopCap Games oznámilo pokračování své nejúspěšnější hry. Podle oficiálního ohlášení se můžeme těšit na červenec letošního roku, právě tehdy mají Plants vs. Zombies 2 dorazit na naše zařízení napříč všemi platformami.


Oficiální název hry zní Plants vs. Zombies 2: It’s About Time a sami tvůrci dodávají: „Ano, dobře víme, že nám trvalo moc dlouho, než jsme se k vytvoření této hry dostali. Uděláme si z toho tedy legraci.“

Žádné další informace bohužel tvůrci neuvedli a budeme se tedy muset spokojit s datem a vtipným trailerem, jenž se objevil na internetu hned po vypuštění oficiální zprávy. Jedno však už teď víme jistě – na prázdniny se můžeme těšit ještě o pořádný kus víc!

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

 1. Na Blackberry 10 také? :)

 2. Velmi sa obavam, ze taku perfektnu hru domrvia a spravia ju v nejakom hyper 3D a formou freemium :(

  • Tomáš Slavíček

   No, 3D asi nebude, ale freemium, otravná monetizace a výměnná reklama určitě. Však jedině proto to dělají. Plants vs. Zombies působí v dnešní době úplně divně, jak jsou ještě ze starého soudku, kde hlavní byla hratelnost :) Ale třeba uvidíme. Vydělali by určitě dost i se standardním platebním modelem…

  • Tomáš Slavíček

   Aktualizace po E3: hyper 3D opravdu bude :)

  • Tomáš Slavíček

   I když možná budou dvě hry… Garden Warfare a PvZ 2. Uvidíme, také bych raději viděl klasiku, tamta 3D řezačka byla hrozně nepřehledná.

  • Rezza (neregistrovaný)

   Vezmou engine z UC3, udelaji to exkluzivne pro PS3 a bude to ;-).

   Jinak rozumne nastaveny freemium model by nebyl zly – mam PvZ na PS3, za celkem dost penezi. Kdyz bych chtel i na mobil, tak v BB Worldu ac levnejsi, tak za $2.49 tusim… Nebo bych si rad poridil licence a hral na zarizeni, ktere zrovna mam v ruce, s daty v cloudu :D

  • Zrovna zde bych velmi ocenil možnost si hru koupit, bez nějakých freemium praktik, bez reklam atd.

   Tak jako to bylo u PvZ I.

  • Rezza (neregistrovaný)

   Freemium neni zly model, ale je tezke ho nastavit tak, aby daval smysl.

 3. Ještě že před nedávnem vyšel na android verzi velký update prodlužující životnost hry (Zen Garden, Survive a jiné mody známé z PC verze). Na dvojku už se těšim, pro mě mnohem větší kultovka než Angry Birds.

 4. Na veleuspesny „treti“ system se nejak zapomnelo :-D

 5. v UK dostupne taky

 6. HTC Desire X-nní kompatibilní

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).