Domů » Bleskovky » Honor zlevňuje, některé modely seženete až o dva tisíce levněji

Honor zlevňuje, některé modely seženete až o dva tisíce levněji

Značka Honor se rozhodla udělat poměrně netradiční krok, a to sice snížit ceny hned čtyř svých modelů. Od září tak levněji koupíte prémiové modely Honor 9 a Honor 8, ale zlevní i dostupnější Honor 6X a Honor 6A. Nižší cenou se prý snaží Honor vyjít vstříc zejména mladým lidem, kteří tvoří největší část zákazníků značky.

Vlajkový Honor 9 s 5,15″ Full HD displejem a čtečkou otisků prstů, duálním fotoaparátem a osmijádrovým procesorem Kirin 960 zlevňuje z oficiální ceny 12 990 Kč na 10 990 Kč. K dispozici je nadále v safírově modrém, antracitově černém nebo ledově šedém odstínu.

Recenze Honor 9: skvělá výbava za dostupnou cenu

Zlevňuje i loňský model Honor 8, který nyní pořídíte o tisícovku levněji, tedy za 8 990 Kč. Honor pravděpodobně doufá, že tento telefon s 5,2″ Full HD displejem, duálním fotoaparátem a čtečkou otisků prstů i rok po vydání s lepší cenou najde své zájemce.

Tip: Kompletní parametry Honor 8 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.

Honor 6A je jeden z nejdostupnějších modelů značky a již nyní nabízel docela slušný poměr ceny a výkonu – 5″ displej s HD rozlišením, 13MPx fotoaparát, osmijádrový procesor Snapdragon 430 a 2GB RAM, nabízela společnost za doporučenou cenu 4 290 Kč , nyní jej však koupíte za 3 690 Kč.

Recenze Honor 6A: bojovník z nižší střední

O tisícikorunu na 5 990 Kč zlevňuje i vybavenější varianta 6X, která nabídne oproti svému levnějšímu sourozenci také duální 12Mpx fotoaparát, čtečku otisků prstů, Full HD displej a NFC.

Recenze Honor 6X: s duálním fotoaparátem do střední třídy

Nižší ceny prémiových modelů Honor 9 a Honor 8 se omezují pouze na měsíc září, modely Honor 6A  a Honor 6X pak mají cenu sníženou trvale. Zmíněné modely jsou za nové ceny k dostání u všech autorizovaných prodejců.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Pikantní na tom je, že např. Honor 6X byl před 1- 2 měsíci nabízen i za cenu kolem 5,5 tisíc, teď ti samí prodejci ho mají za uvedených 5.990,-.

  2. PŘESNĚ TAK , PRODEJCI JSOU PĚKNÝ PODRAZÁCI , MÁM STEJNOU ZKUŠENOST KTERÁ JE STARÁ ASI 3 MĚSÍCE

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).