Domů » Bleskovky » Honor Watch Magic: nejnovější aktualizace přidává podporu češtiny

Honor Watch Magic: nejnovější aktualizace přidává podporu češtiny

Chytré hodinky Huawei Watch Magic dnes dostaly novou aktualizaci, která konečně přináší podporu českého jazyka. Update je dostupný přímo skrze mobilní aplikaci. Ta je dostupná jak pro Android, tak pro iOS – hodinky tedy mohou plnohodnotně používat uživatelé obou platforem.

Honor Watch Magic jsou na našem trhu dostupné od února letošního roku a mezi uživateli se staly velmi oblíbené díky sympatické ceně, obří výdrži a množství měřených aktivit, které potěší nejen sportovce. Jedním ze záporů ale byla absence české lokalizace v operačním systému – to už je nyní minulost.

Honor Watch Magic: recenze

Nepřehlédněte – recenze Honor Watch Magic: skvělá výdrž v kompaktním těle

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Mě přišla na IOS aktualizace v pondělí, nicméně lokalizace do češtiny není úplná a 100%

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).