Domů » Bleskovky » Honor View 20 Pro v přípravě. Fotoaparát si vypůjčí z Huawei P30 Pro

Honor View 20 Pro v přípravě. Fotoaparát si vypůjčí z Huawei P30 Pro

Honor je se svým modelem View 20 (recenze) velmi úspěšný a číslo 1,5 milionu prodaných kusů tomu odpovídá. Čínský výrobce se chce rozvíjet a do budoucna naplnit plán stát se světovou čtyřkou na poli smartphonů. Pomoci v tom může i chystaný model View 20 Pro, který by měl být představen již 25. dubna. Jedno z vylepšení oproti standardní verzi bez přídomku Pro bude jistě fotoaparát, který je už tak na velmi dobré úrovni a může se rovnat ostatním vlajkovým modelům.

Honor View 20 je smartphonem s výborným poměrem ceny a výbavy.

View 20 Pro by však měl možnosti fotoaparátů posunout o level výše a těšit se tak můžeme na 40Mpx senzor Sony IMX600, který má například Huawei P30 Pro. Na zadní stranu pak přibude ještě 20Mpx širokoúhlý snímač a 8Mpx fotoaparát s teleobjektivem a schopností 3× přiblížení. Podle specifikací se tedy můžeme těšit na skvělé výsledky za každých okolností. I zde bude hrát velkou roli umělá inteligence, která pomůže zejména při nočních snímcích.

Honor View 20 Pro
Informace v čínštině naznačují příchod a specifikace View 20 Pro

Vedle fotoaparátu projde změnou ještě pár věcí, které vylepší uživatelský zážitek. Na přední straně se totiž objeví 6,1 palcový displej typu OLED. Ten bude ukrývat čtečku otisků prstů a View 20 Pro tak bude prvním modelem s touto technologií (kromě Honor Magic 2 v Číně). Paměťové varianty ani procesor se měnit nebudou a hnacím ústrojím tak bude Kirin 980 společně s 6/8 GB RAM a až 256 GB vnitřního úložiště.

Cena by měla začínat na úrovni 450 euro. Pokud by se informace o ceně a výbavě potvrdily, byl by Honor View 20 Pro smartphonem s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

3 komentářů

  1. Z iných zdrojov som čítal že to má byť Honor 20 Pro bez view

    • David Skopal

      Ano, to je možné, do premiéry to zřejmě nebude vědět úplně jistě téměř nikdo a my podáváme informace, ke kterým jsme se dostali

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).