Honor Tablet 8: novinka s 12″ displejem a příznivou cenou

Honor tablet 8 3

Čínský výrobce Honor nedávno odhalil nový tablet s modelovým označením Tablet 8. Je vybaven 12″ displejem a 5Mpx fotoaparátem na přední i zadní straně. Oproti svému předchůdci Pad V7 s 10,4″ panelem si tedy novinka polepšila. Rozlišení dosahuje 2000 × 1200 pixelů a pro lepší produktivitu lze k tabletu připojit i klávesnici. Mezi barevnými variantami najdeme bílou, modrou i mátově zelenou.

honor tablet 8 2

Výpočetní výkon zajišťuje čipset Snapdragon 680 spolu s RAM o třech kapacitách: 4, 6, nebo 8 GB. Vnitřní paměť má u všech verzí kapacitu 128 GB a zatím nepadla zmínka o možnosti úložiště rozšířit například pomocí paměťových karet.

Honor tablet 8 4

Tablet 8 půjde do prodeje s rozhraním Magic UI 6.1 a kromě rozdělení obrazovky bude umět i pokročilou spolupráci s telefony značky Honor. Hmotnost přístroje je 520 gramů a tělo má na šířku pouze 6,9 mm. Nabíjení baterie s kapacitou 7 250 mAh probíhá pomocí USB-C. Zatím bohužel nevíme, jestli se nového tabletu dočkáme i v Evropě. V Číně jeho cena startuje na v přepočtu 5 300 Kč.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku