Domů » Bleskovky » Honor Klub startuje v ČR: nová platforma nejen pro fanoušky značky

Honor Klub startuje v ČR: nová platforma nejen pro fanoušky značky

Právě dnes oficiálně odstartoval Honor Klub, který má uživatelům sloužit k výměně tipů, triků a recenzí. Diskuzní platforma běží na stránkách hihonor.cz pod samostatnou záložkou Klub a fanoušci značky se tam dozví všechny novinky a události ze světa Honoru.

Vzniká také nový fanklub pro registrované členy, kde budou moci v rámci diskuzní platformy sdílet zkušenosti a diskutovat o všem, co je zajímá. Od čtvrtečního rána se mohou zájemci začít na stránkách registrovat a stát se součástí této fanouškovské rodiny.

Honor klub
V ČR odstartoval Honor Klub :-)

Honor Klub: první týdny soutěží a výher

Dnešním dnem odstartovala první aktivace fanoušků právě na stránkách Honor Klubu. Registrovaní členové v prvním týdnu od spuštění budou mít možnost získat telefon Honor 20 lite. Dalších 100 šťastlivců získá zajímavý dárek a ten, který se zaregistruje jako 1000. v pořadí, získá Honor 20 lite. To ale není vše – značka chystá mnoho dalších aktivit, které budou zajimavé a lákavé. Fanoušci si budou moci testovat některé z modelů, vidět nejnovější produkty a mnoho dalších.


Rady, tipy, triky

Na nové, propracované hlavní stránce čekají novinky, které se aktuálně v Honoru dějí. Platforma je přehledně rozdělena do několika záložek. Sekce produkty podává informace o jednotlivých modelech a jejím největším benefitem je možnost doptat se na nejrůznější specifika konkrétních telefonů.

Neméně zajímavou je záložka tipy a triky, kde se příznivci budou postupně dozvídat třeba jak vytvořit parádní fotku v noci, nebo jak využít různé fotografické efekty. Prostor v Honor klubu dostanou také hry a různé herní typy, ale i aktualizace, které jsou nesčetně fanoušky poptávány.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Slezy596
Uživatel
Slezy596

Divna stranka :D
Zlaty HuaFan

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Jupí, více placených recenzí na českých portálech!

Klikař
Anonym
Klikař

A taky tam bude ten sedmilhář Cmár ? Se divím, že ještě někde se svou leností neleští hajzly. Honoru budiž přáno, slušný telefony za slušně peníze. Ale ty lidi okolo Huawei a Honor v Čechách kazí dojem z celé firmy.Ale třeba mají lhaní a mlžení jako firemní heslo celosvětově